Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fodrász nem vállal el....

A fodrász nem vállal el. Szintetek ha így skype-on kérném, mutatná akkor levághatnám magamnak? Odaközelítenék és mondaná melyiket hogy.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 1. 09:57
 1/8 nemaRendőrség ***** válasza:
96%
Keress másikat
2020. ápr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ezzel a módszerrel biztos, hogy nem olyan lesz a végeredmény, ahogy azt ő csinálná, táncolni se lehet megtanulni táncvideókból. Keress másik fodrászt.
2020. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
nekem ugyanez működött masszázson, meg rosszlányok.hu-s kislányokkal
2020. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem,de nagyon cuki gondolat. :)
2020. ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Hú, na azt megnézném :-D De nem, nem megy. De amúgy se menj most sehová, akkor meg mindegy a hajad...
2020. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez így biztosan nem működik, normális fodrász nem is megy bele ilyenbe szerintem.

Amit tehetsz:

- hagyod lenőni, aztán majd megcsinálja, amikor visszaáll minden a rendes kerékvágásba

- ha hosszú a hajad: egyszerű egészségügyi vágás a végéből megoldható otthon magadnak

- ha rövid a hajad: géppel levágod egy hosszra

2020. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Várj két napot és lesz.

Miskolcon sorra nyílnak ki a fodrászok újra

2020. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat, ami nyitva van. Amúgy meg simán le tudod vàgni magadnak, pláne ha hosszú esetleg a hajad. Youtube-on amùgy rengeteg hasznos videó van hajvágásügyileg.
2020. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!