Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az ilyen?

Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

Aki azt mondja szeretlek úgyis tesz. Majd 1-2 het mulva elkezd minden baj lenni.

, hisztizik de ezt is csak a messengeren élőbe úgy nem mutatja beszélni nemlehet vele alig reagál majd közli szakit velem mindenfele nevetséges indokkal. Haegy lany szeret es úgyis mutatja majd 1 het mulva kitesz úgy hogy nemcsaltam meg nembántotttam meg csúnya szóval nem ütöttem meg meg semmi akkor hogy szerethetett? Akkor valószinű nemis volt szerelmes ?mert aki szeret az nemszakit igy ilyen gyorsan.meg ennyi indok miatt..



2020. ápr. 1. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom 12-14 éves korosztály, ott tipikus ez. "3 napja ismerlek, nagyon szeretlek mer teccesz, de 2 hét múlva már más teccik" Nincs súlya már a szeretlek szónak ha mindenki így dobálózik vele
2020. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak reklámgolás volt.
2020. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem! Nem tini kategoria . "Felnőtt" emberről van szó.ezt a hozzáállást énis furcsáltam.kb mint egy tini...
2020. ápr. 1. 11:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak csajozott.
2020. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez nő volt.
2020. ápr. 1. 11:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Talált egy gazdagabbat , nagyobb mérettel. Vagy lehet, hogy nyávogás volt sok tőled.
2020. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg nemtudott madarat csinálni belőlem es nemlehetett fejni a pénzt.
2020. ápr. 1. 11:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, persze, mindenben csakis ő volt a hibás. Azért kicsit nézz magadba is.
2020. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
En beismertem a hibáim ő nem! De az en hibáim eltörpülnek az övéi melett. Mégis én repültem. Egyertelmű! Nemszeretett! Es addig jó voltam míg nyujtottam valamit meg nemvolt más!
2020. ápr. 1. 12:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Látszik, már te is tudod a választ.
2020. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!