Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki állandóan magát isteniti,...

Aki állandóan magát isteniti, lehet valóban önbizalomhianyos?

Figyelt kérdés
Az uj munkahelyemen van egy nálam csak pár évvel idősebb csaj. Az a pozícióm ami neki tavaly, mert ő azóta elorelepett. Viszonylag jóban lettünk és szoktunk talalkozni néha. Állandóan arról beszél h mit milyen jól csinált, meg h ő ezt is meg azt is megcsinalja meg stb stb, meg neki mennyi dolga van. Meg h ő amikor tavaly ennyi ideje volt mint nekem, hát ő akkor még minden este bulizni járt, jajj de jó is volt. Az emberi oldalát alig mutatja meg, sőt szerintem nincs is neki, az egész élete az h magát fényezi, soha semmi deepebb dologról nem beszéltünk, pedig már egy éve vagyunk barátnők. Lehet hogy közben önbizalomhianyos? Én 20 vagyok ő pedig 22

2020. ápr. 1. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért ilyen sikeres mert mögötte szakmai múlt van, meg a szakmai jelen. A szakmai jövőről nem is beszélve :D
2020. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De en ezt nem sajnálom tőle :D főleg hogy én csak diákmunkan vqgyok ott... csak életemben nem találkoztam olyannal aki így viselkedik
2020. ápr. 1. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát el kell fogadni, hogy ő ilyen. Nem gondolnám, hogy önbizalom hiányos lenne, mert akkor inkább kritizálná saját magát mintsem fényesítse. Ez egy idegesítő jellem vonás, ezt csak az éli túl huzamosabb ideig aki szintén hasonló beállítottságú.
2020. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Többnyire lehetséges, hogy igen.
2020. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki non-stop magát isteníti, az nem önbizalomhiányos, hanem próbálja kompenzálni azt, hogy kb semmit sem ért el, vagy alig ért valamihez, esetleg munkavégzés terén teljesen átlagos.
2020. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem önbizalomhiány magát fényezi, lehet ügyes a munkájában de idegesítő tud lenni az állandó ön dicséret.
2020. ápr. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!