Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A sportolóknak, főleg a...

A sportolóknak, főleg a labdarúgóknak miért olyan tipikus instaribi barátnőjük van? Szinte kivétel nélkül. Ennyire nincs ízlésűk? F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Miért ne lenne ízlésük,szép igényes lányok?

Picit irigységet érzek.

2020. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert elvárt hogy olyan csajuk legyen.Még a legrondább focistára is a ribik tapadnak,mart gazdagok.Ha csóró munkások lennének,akkor még Ronaldora se buknának annyian.
2020. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mart,mert
2020. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A manika miatt.
2020. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hírességek, és egyéb gazdag férfiak láttán kb az jön le, hogy ha egy férfi választhat a nők jelentős spektrumából, akkor azt választja, aki a leginkább megmozgatja a farkát. Minden más lényegtelen.
2020. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Mert velük lehet villogni, felvágni.

Én pl nem vagyok egy instaribi, alig vagy semennyire nem sminkelés, azt szokták rám mondani, hogy átlagosan/jól nézek ki.

Ugyanakkor, ha összejönnék egy híres focistával, el kezdenének támadni, hogy miért engem választott, meg, hogy "minden sarkon van szebb lány", lehet nem akarja ennek kitenni a barátnőjét, ezért már élből olyat választ, akinek nagy önbizalma, tökéletes teste és százezreket érő sminkkészlete van

2020. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sminkelés helyett sminkelek-et akartam írni, nézzétek el nekem
2020. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyen körökben nemsok másféle nő/lány tartózkodik. (tiszt.kiv.)

Ízlés ide vagy oda, a legrondább sportolónak is feltuningolt plasztik-ribije van, mert ilyen téren sajnos ez az elvárás. Teljesen mindegy, mennyire mű a csaj, csak legyen fullos, mert azt lehet mindenhol mutogatni. Egy átlagos(an) szép lány, aki nem pénzéhes ribizli, nem biztos, hogy az egész világ előtt meg mindenféle újság/szennylap/tv stb. előtt akarná magát mutogatni.

2020. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Messinek pl gyönyörű a felesége, mégse mű, se nem ribi, ráadásul gyerekkoruk óta ismerik egymást, nem azért jöttek össze, mert jól néz ki, és "lehet mutogatni". Meg Shakira is nagyon szép, és Piqué előtt is híres volt. De vannak még ilyenek.
2020. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!