Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért örülnek az emberek,...

Miért örülnek az emberek, hogy más embereket nézhetnek a neten akik meg élhetik és élvezik az életet?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 3. 05:55
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem irigyek és tudnak örülni a másik boldogságának is.
2020. ápr. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Amiért filmeket is néznek meg könyveket is olvasnak. Jó érzés kicsit kiszakadni a valóságból. Mert amit a neten látnak más emberekről, az sem az ám jelentős részben.
2020. ápr. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kis részének meg motiváló hatású, hogy érdemes küzdeni.
2020. ápr. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmagyarázni (nem én vagyok a legélesebb kés a fiúkban), de szeretek vidám embereket nézni :) Feldob.
2020. ápr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én olyan embereket nézek akik szintén be vannak zárva. Egy bizonyos dolgot csinálnak, amitől nekik is jó kedvük lesz, a nézőinek meg szórakoztató.
2020. ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mérnökinformatikus hallgató vagyok, közöm nincs az asztalos munkához és hogy őszinte legyek nem is irigylem a szakmát.


Mégis időnként van, hogy megnézek egy asztalos munkával kacsolatos érdekes videót, ahogy mondjuk fából készít valaki egy ventillátort.


Szimplán, mert érdekes és szerintem ez sokkal jobb este elfoglaltság mint a TVt nézni.


Ugyan ezzel a "szimplán, mert érdekes" kifejezéssel megtudnám magyarázni az interneten nézett tartalmaim nagy részét.


Pl.: Követtem egy videó sorozatot (nem TV szerű sorozat, csak abban az értelemben használom a szót hogy több videó volt a témában) amiben egy New Yorki kisvállalkozó egyik az üzlethelyiségéből át költözött egy másikba.


Végig videozta, hogy hogyan próbálták átverni amikor új üzlethelyiséget próbált bérelni. Majd hogy a kőművesek hogyan próbálták átverni és végül sikerült is valakinek, majd hogy hogyan javította ki az ő hibáit. ... majd hogyan költözött át stb...


Amúgy picit sem irigylem, mert nem akarnám azt csinálni amit ő, de nagyon érdekes az ő szemszögéből látni a világot.


Ami meg érdekel azt meg megcsinálom. Pl.: egy időben sok tandemugról videót néztem, majd én is elmentem, mert tényleg ki akartam próbálni.


Biztos van sok dolog ami úgy nézek, hogy "na ilyet majd én is csinálok", de azokat tényleg megcsinálom.


Meg biztos hogy van egy csomóg dolog, ami olyan szinten túl mutat a lehetőségeimen, hogy lehetetlen lenne vagy olyan feláldozást ígényelne amit nem lennék hajladó, de mégis csak tetszik. Azoknak a nézése meg nem irigységből teszem hanem érdekes ... még mindig.


Ha tudod hogy soha sem fogsz az űrbe utazni, akkor mért ne nézz dokumentum filmet róla és interjúkat asztronautákkal? Ignoráld az egész dolgot, mert ha ilyeneket nézel biztosan csak irigységből teszed?


Szerintem ugyan ez a helyzet az influencerekkel.


Nagy részt érdekes amit csinálnak. Így nem lehet megítélni senkit sem az alapján, hogy kit követ hol.

2020. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én örülök a másik boldogságának többek között nem csak neten nézem hanem tv-ben vagy olvasok és így ki kapcsolódok egy kicsit!
2020. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És nem fáj senkinek sem a szíve,hogy bár csak nekem is így lenne?
2020. ápr. 4. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!