Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vonzó ez a férfi számotokra,...

Vonzó ez a férfi számotokra, vagy csak egy a tucat közül?

Figyelt kérdés
Én kezdem már unni ezt az egyenszakáll dolgot. Minden második férfi ugyanúgy néz ki, semmi egyedi nincs bennük, semmi egyéniség. Mindenki be alar állni a sorba, azok is, akiknek szakálluk is alig van.

2020. ápr. 3. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem látom a férfit akit vélemenyezni kéne.. vagy csak az a kérdés hogy jó e ha nincs szakalla?

2020. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én világéletemben imádtam a szakállakat, a divatja előtt is, de csak attól még nem lesz senki vonzó..
2020. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs véleményezni való. Amúgy meg nem tetszenek a szakállas férfiak, inkább a borostát preferálom minden festés, különösebb fazonírozás nélkül (már ha nem ligetes a szőrzete).
2020. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem a szakallas ferfiakat.


Amugy meg ugyanigy minden masodik no ugyanugy nez ki.

2020. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Eleve nem jön be a szakáll.
2020. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bakker: most nem borotválkozom egy ideje, de nem változott semmit a dolog: ugyanúgy nem kellek a nőknek. Akkor most mi van?
2020. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem van szakállam (mindig volt, már a nagy szakállőrület előtt is) és sok mindent lehet rá mondani, csak azt nem, hogy egyen szakáll, mert karakteresen fazonra van nyirva, amilyet nagyon ritkán látni manapság.


Amúgy nagy különbség van egy érett gondolkodású férfi és egy tipikus lázadó huszonéves hipsztergyerek szakállviselete között, szóval szerintem kár egy lapon emliteni őket...


30 F

2020. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!