Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon nehezen bocsátok meg...

Nagyon nehezen bocsátok meg és durva, gyűlölködő gondolataim vannak. Mit tegyek, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottam a barátommal, aki megcsalt és átvert. Éreztem, hogy van valami köztük az exével, de tagadta. Végül kiderült, hogy végig csalt és még mindig egymást szeretik...


Mindkettőt tiszta szívből gyűlölöm, ami jogos, de tényleg ez teszi ki a mindennapjaimat és ezzel csak magamat mérgezem. Rosszat kívánok nekik, nem is a halálukat, hanem annál sokkal nagyobb büntetést.


Szeretnék ezzel leállni és nem foglalkozni velük, de eleve haragtartó vagyok, hát még ilyen hátbatámadás után... De inkább csak felejteném őket, boldog akarok lenni, vagy legalább is nem ilyen gyűlölködő.


Nektek mi válik be ilyenkor?


2020. ápr. 3. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az exeim helyettem az élettöl kapnak pofonokat en csak kivàrok. Volt aki vissza is jött hozzam elmondani hogy ugyanazon ment keresztül amit velem müvelt es alig élte tul es bocsassak meg.

Fura, de könnyü volt megbocsatani igy.aztan ment tovabb az élet.


Màsik exemnek (mellettem a segitsegemmel epitett karriert igy felfelé ivelt)az volt a baja, hogy en keveset kerestem, amikor munkahelyet vàltottam ki is dobott. Es egy pénzes csajjal jött össze akibe nem volt es lesz soha szerelmes(ö maga mondta meg latszik is rajta). Vele meg ugy vagyok, hogy ha neki a penz a szerelem, akkor valojaban kinnal lehet a parkapcsolatban is. Ha az a csaj is mondjuk kevesebbet keresne kesöbb megint kezdödnenek a bajai vele is.

De bnöm is a penze miatt van csak a pasijaval szerelem nelkül. Ugy tünik igy is lehet elni, en nem tudnék. Nekem ez nem lenne boldogsag az biztos, hogy kinnal nyulok a pàromhoz de a penz meg kell.


Vagy az agressziv bàntalmazo exem, kb minden kövi nöjét is bantalmazta, mindenki kidobja.

Ugyanigy a beteg feltekeny exem uj parja is beleörült az exem betegségébe màr es ö is kidobta.

A fura, hogy mind a bantalmazo mind a beteges exemtöl is szült vki gyereket es utana mentek csak külön.a pénzsoher anyagias exemék is gyereket terveznek.


En ugy vagyok tul hogy legalabb nem en szivok egyedül gyerekkel meg a kapcsolattartassal ilyen ffiak utan, akiket a hàta közepere nem kivànna egy okosabb nö annyira jellemtelen àllatok.


Szoval akivel en szivtam azzal eddig mindenki szivott ugyanugy. Majd megtudja az elsö is kivel van hogy csak addig jo az asszony mig penzt hoz a hàzhoz, maskepp meg mehet kenyàba.

2020. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem hasonló volt. Nekem is az esett a legrosszabbul, hogy tagadta, én voltam a bolond képzelgő. Több mindent feladtam érte akkor. És erre átvert. Nem is érezte, hogy rosszat tett, még ő panaszkodott másoknak, hogy mekkora patáliát csaptam, amikor lebuktak (csókolóztak, amikor megláttam őket :D gondolhatod). Mert ő az áldozat...ugye.

Bennem a mai napig van düh, ha eszembe jut.

De ami megnyugtathat: időben szabadultál és (ugye nem)nem volt még házasság sem, sem gyerek. Próbálj arra gondolni, hogy a közeljövőben sokkal normálisabb emberrel is találkozhatsz és nem kell egy ilyen sggfej mellett leélni az életed.

2020. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemelterelés sporttal, önfejlesztéssel. A benned lévő harag magától tapasztalattá fog alakulni, de a közben eltelő időt érdemes hasznosan eltölteni.
2020. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

"Kutyaharapást szőrivel!", nem véletlen a mondás.

Mihelyt lesz neked is valaki, rögtön nem fog érdekelni az ex.


Az meg hogy most dühös vagy, emberileg teljesen érthető, az ellenkezője lenne a furcsa. Túl leszel rajta, hamarabb mint gondolnád, ha egészséges lelkiséggel rendelkezel.

2020. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!