Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dohányosok mind igénytelenek...

Dohányosok mind igénytelenek a környezetükre?

Figyelt kérdés
Parkoló autó mellett jöttem el járdán, erre kidobja elém az üres cigisdobozt. Visszadobtam neki az ablakon, üvöltve szállt ki hogy agyonver és szétveri a fejem stb. mit képzelek hogy az ő kocsijába én bedobom a szemetet.

2020. ápr. 3. 19:49
 1/10 he84 ***** válasza:
88%
Hát ez elég durva. Ám nem minden dohányos igénytelen. Részben saját tapasztalat, szóval nem kéne 1-2 durva eset miatt általánosítani őket se.
2020. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Én azt tettem volna, hogy odamegyek hozzá és átadom neki, hogy ezt kint felejtette.
2020. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden dohányos szemetel. Az, hogy valaki egy igénytelen, primitív szar, és egy roncstelepről összekukázott hétköznapi autóval is a helyi maffiának képzeli magát, sajnos bizonyos körökben nagyon gyakori. Ebből igazából annyi konzekvencia vonható le, hogy az adott ember valószínűleg otthon sem igényesebb.
2020. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Semmi köze a szemetelésnek a cigizéshez. Minden xart kidobálnak a kajászacskótól a kólásflakonig.
2020. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind igénytelenek, csak nem veszed őket észre, mert nem dobálják szét a csikket nem az arcodba fújják a füstöt stb. Sok ilyet látunk ez tűnik szembe, aki meg nem ezt csinálja észre se vesszük.
2020. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Mind azok. Igényes ember nem dohányzik.
2020. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért szemetel, mert dohányos, aki ilyen az bármi mást is kidob, eldob az utcán. Nem kell mindig általánosítani.
2020. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És nem csak cigis dobozzal lehet szemetelni.
2020. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még egy cigicsikket se szoktam eldobni, jól elnyomom, utána kukába dobom. Szóval nem, aki szemetel, az cigizés nélkül is szemetel.
2020. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 he84 ***** válasza:
Így van, nem attól függ az, hogy ki szemetel és ki nem, hogy az adott illető dohányzik-e, vagy sem. Eléggé fura, buta megközelítés. Bárki aki olyan személy rossz szokásokkal, függetlenül attól mit szokott csinálni és mit nem, attól még szemetelhet. Mintha azt mondanánk, hogy minden gyilkos nem mos fogat naponta, vagy minden arab utálja a hagymát, vagy hogy minden fehér rasszista. Pedig ez nem igaz. Ezek persze csak példák.
2020. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!