Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak 21 éves koromra...

Miért csak 21 éves koromra nőttem fel? Tudom hogy előttem még az élet, de mégis úgy érzem kihagytam valamit.

Figyelt kérdés

Nyilván van olyan aki mondjuk 30 évesen is egy roncs az életcélok tekintetében mert nincs lehetősége, vagy szimplán csak kifogáshuszár, de mégis kellemetlen belegondolni, hogy már 21 vagyok, és most jövök "csak" rá, hogy mit is kell tenni a sikerért.


Tanulok két nyelvet (egyet tökéletesítek, egyet alapoktól fogva), rengeteg könyvet olvasok, bővítem az alapműveltségem, ismerkedek, feszegetem a határaim, autodidakta módon tanulok olyanokat amik érdekelnek. Ezen felül elkezdtem kifogások nélkül rendesen sportolni, és annyit dolgozok amennyit csak tudok. Szeretnék külön költözni, jogosítványt, autót szerezni, utazni, élni az életem ahelyett, hogy beleragadok valami 140.000 Ft-os állásba évtizedekre.


Ez mondható egyáltalán annak, hogy most felnőttem? Vagy ha nem, mi mondható annak?


Minden életmódváltó, segítő tanácsot elfogadok, és örömmel veszem az ÉPÍTŐ kritikákat.



2020. ápr. 3. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Jól csinálsz mindent. Annyit tegyél még hozzá, hogy emberi kapcsolatok. Ne legyél olyan, hogy 5 diploma, de nem mersz köszönni egy lánynak/fiúnak.

Továbbá türelem. Nem úgy van, hogy elveted a magokat, másnap meg mehetsz aratni.

2020. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem ezektől lessz valaki felnőtt. Akkor leszel felnőtt ha átesel kemény lelki es fizikai megpróbaltatasokon es kibirod! józan maradsz felelőségteljes vagy és becsületes és szavahihető megbizható és komoly.devehez sok mindenen átkell menni aztán mikor szüleid sem lesznek az teszi fel az i. re a pontot.
2020. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem hagytál ki.
2020. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsesség nem jár mindig együtt a korral. A kor sokszor egyedül jön. (kínai közmondás)
2020. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor csak nem vagyok olyan rossz helyzetben. Köszönöm hogy szántatok rám az időtökből!

Van társas életem. Most a COVID miatt nem, de amúgy volt és lesz is ha lesz kivel még találkoznom (bocsi a rossz viccért).


Köszönöm a segítségeteket, mentek a zöldek!

2020. ápr. 3. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi.
2020. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj, nem idegeskedek vagy ilyesmi, csak felmerült bennem a kérdés.
2020. ápr. 3. 21:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálod fiatalon kell meg alapozni az életet de ne hagyd ki az emberi kapcsolatokat beszélgetéseket szórakozást olyat keress ahol jól érzed magad de emberek közt vagy.
2020. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!