Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretet hiány, vagy infantili...

Szeretet hiány, vagy infantilizmus, ha amikor nálam vagyunk a barátnőimmel, akkor sokszor tartok a karomban egy plüsst, pl kedvenc macim vagy rókaplüssöm és hurcibálom magammal, meg nálam van ha nézünk tv-t vagy ilyesmi? 25f

Figyelt kérdés

Igazából van egy pár plüssállatom, mert nagyon aranyosnak tartom őket. Pl tavaly ősszel voltunk a Westendebn, és bementünk egy játékboltba Timivel és megtetszett egy nagy és gyönyörű plüssmaci. Na azt észrevette Timi, és hangosan megkérdezte szeretném e :D Na az iszonyat ciki és kellemetlen volt, mert gyerekek is voltak ott, kiucsit kiakadtam,. hogy nem nem nem, ami egy nagy igennel ért fel :D szóval végül megvette nekem, na azt a plüssmacit nagyon nagyon szeretem. Szóval NEM gyermekkoromból visszamaradt plüssök, hanem javában új plüssökről van szó.


Egyedül lakom, egyetem mellett dolgozom( igaz jelenleg nem tudom mi lesz, de amit én csinálok arra szerencsére van kereset, mert én fejlesztek), sokat vagyok amúgy is otthon. Aszexuális vagyok, de heteroromantikus, nem meleg. ha nem tudod mit jelent a google még mindig a barátod :D



Naszal, ez mi a fene?:D


2020. ápr. 4. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Mit is befolyásol?


Bárki bármit fog írni, ha nem az a válasz, hogy "Te így vagy jó, ne akarj mások véleménye szerint viselkedni, ne érdekeljen mit mondanak" akkor megy a piros mancs.


Úgyhogy inkább gyorsan rövidre is zárom a kérdést:


Te így vagy jó, ne akarj mások véleménye szerint viselkedni, ne érdekeljen mit mondanak.


Kérem az infinite zöld kezet.

2020. ápr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En anno amikor plüsseim voltak arra voltak csak jok ha nincs kit àlölelni helyette.

Baratommal mikor egyszer megàlltunk tankolni(a kocsiban vàrtam), kaptam benzinkutrol egy nagy koalamacit töle csak ugy. Altalaban akkor volt ra "szüksegem", ha ö nem volt velem.

Vagy masik baratom meg maj 1-jén lött nekem plüsst, az pl rà emlékeztet es arra, milyen boldog voltam vele aznap.

A legujabb heppem hogy enyém lett a baratom kocsijàrol a kereszt (egy nagyobb medàl), es ha lesz egy kocsim, felteszem az enyémre mint emléket töle, addig kulcstartomon van es az örökre velem lesz. Mint a Titanicban a gyémànt.


De màsok elött plüsst szorongatni az valami feltünesi viszketegség figyelemhiany.

En soha nem màsok elött szorongattam semmit. Nem màsoknak es kifelé van üzenete nàlam, hanem belsöleg nekem.

2020. ápr. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem annyira gáz ez, szokatlan egy hapsitól, de azt mutatja, hogy legalább vannak érzései.
2020. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szokatlan. De ha nincs más infantilis vonásod, emiatt annak se lehet nevezni.
2020. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és szintén ilyen. Egyetemre járok, dolgozok, mégis otthon szeretek "gyerek" lenni és plüssökkel a kezemben mesét nézni stb. Amíg nem hátráltat a munkában/egyetemben/kapcsolatokban, addig ok
2021. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!