Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miből láthatom valakin hogy...

Miből láthatom valakin hogy cigány?

Figyelt kérdés

Miből láthatom valakin hogy cigány?

Főleg a külsejét kérdem,mert minden ember más nyilván,persze sok cigányrol elsőre bárki megmondja hogy cigány,de amikor fehérebb,vagy nehezebb róla megmondani,akkor mik azok amikből meg mondhatjuk hogy az?



2020. ápr. 4. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
meg kell hallgatni ahogy, beszél, amilyen szavakat használ. Abból gyakran kiderül, hogy milyen közegben szocializálódott.
2020. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Például olyanokról hallottam hogy a fülükröl,az orrukról,meg asszem a szemükröl
2020. ápr. 4. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

A nézésén, meg a járásán!


Viccet félretéve, bőrszín, szemszín, haj (sötét, általában hullámos és a nőknél hosszú és általában sprőd), általában nagy orr, ezek szerintem egyből szembeötlő. Na az öltözködés, a putriban élő cigánynak is a nyakában az aranylánc... A viselkedés, beszéd meg adott. A hétköznapokban szerintem mindenki használ cigány eredetű szavakat, de valahogy mégis inkább a hanglejtés, hangmagasság is árulkodó.

Egyik legjobb bnőm is fél cigány, neki is sötétebb a bőre, haja, de a szeme világos. Néha kiütközik belőle a "vére" (csillivilli cuccok felhalmozása, hogy fél az orvostól, hangoskodik), pedig tanult, okos és dolgozó emberke, aki bizony mindig segít önzetlenül.

2020. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Engem inkább az zavar, hogy mindenáron látni akarod másokon. Akkor is, ha amúgy nem szembetűnő a viselkedésükön vagy az öltözetükön. Mi a jelentősége ha cigány? Nem az a lényeg, hogy rendes ember-e?


Hitler is az orrokat meg a füleket nézte, "csak igy tovább"... :/

2020. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Figyelj nekem semmi bajom a cigányokkal hisz bennem is van,ez csak egy kérdés és nem rasszizmusbol kérdezem
2020. ápr. 4. 16:20
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
A szemükön... Már ha az illető felcigany..
2020. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az akkor sztem könnyű észrevenni hogy az illető az..
2020. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

Általában barnàbb a bőrük, vagy sokkal könnyebben barnulnak, mint mondjuk egy átlagos magyar, de ha az arcát nézed, akkor elég szembetűnő a legtöbb esetben, vastag a szàjuk, sötét a szemük színe, vannak jellegzetes vonàsaik, és sokszor jellegzetes orrhangjuk van, főleg a férfiaknak, ha szakàllas akkor általában vagy teljesen fekete a szakàlla, vagy nagyon sötét barna, a hajuk is nyilván fekete, vagy nagyon sötét barna. Sőt vannak olyan kifejezések amiket szinte csak ők hasznàlnak. Ha nagy fix van a nyakàban/fülében/karjàn, akkor szinte biztos, hogy roma az illető.

Nyilván vannak köztük tanultak, ők nem beszélnek úgy, hogy "Dikk more gyere màà", és nem fog neked cigány szavakat sem használni, de a vonàsait akkor is megfigyelheted. Persze, ha valaki már csak félig roma, vagy esetleg negyed vérben, akkor már nem biztos, hogy látszik rajta, ismerek olyan férfit aki negyed vérben roma, és egyáltalán nem látszik rajta, sőt az anyjàn sem látszik, hogy félig az.

2020. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!