Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon sok a...

Szerintetek nagyon sok a beteg ember ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Mik a legfőbb tünetek?

2020. ápr. 4. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
A hülyeség.
2020. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Vannak, de a való életben még több van belőlük.
2020. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Pontosítok: nagyon sok a lelki sérült ember az oldalon, mint minden netes oldalon, mert maga a Társadalom beteg. Ezek az oldalat csak a kinti társadalom vetületei. (És nagyon sok iszonyőan sérült ember még csak nem ír ide.)
2020. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát vannak sokan ez tagadhatatlan.
2020. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Igazán "beteg" ember szerintem csak pár van ezen az oldalon.


Ők azok akik itt élik az "életük" 99%-át, van több felhasználónevük és napi 10-30 kérdést kiírnak bármiről.


A nagy többség nem "beteg" csak szimplán van vele valami gikszer, magányos, nincsenek barátai, nincs megfelelő családi és egyéb háttere ezért itt ütik el az időt.

2020. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Aztán kinek tökéletes az élete?
2020. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

@22:51


Ha szerinted ő a "beteg" akkor még valószínűleg nem találkoztál igazi csapágyas emberrel ezen az oldalon.

2020. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Szív-érrendszeri probléma, mentális betegségek, alkoholizmus, függőség.
2020. ápr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Biztos vagyunk páran konkrétan mentális betegek vagy hogy mondjam... Mentális rendellenességgel rendelkezők is.

Én például eleve magányos vagyok, vesznek körül emberek, túl sokan is, de egyrészt nincs eléggé közeli ember (pláne a családban nem), másrészt valahogy nincs kivel kibeszélni a dolgaimat. Ez lehet lelki, hogy mit tegyek a kisiklott életemmel, másrészt lehet tökegyéb, amikor a sokféle érdeklődési köröm egyikéről van szó.

Az utóbbiban ez az oldal pótlékot ad, az előbbiben is tudna, ha...


Biztos vagyok benne, hogy van még rajtam kívül olyan ember, akinek egész egyszerűen a mély/tartalmas beszélgetések hiányoznak az életéből és ide jön, mert itt legalább emberek vannak.



Amit én nem értek, az az, hogy a bármely kérdésre adott válaszok alapján az itt levők 80%-a a társadalom krémje, szupererősek, totál erkölcsösek, mindig csak magukat kritizálják, minden gondot ők maguk oldanak meg, szuperegészségesek, hipersikeresek, sohase hazudnak picit se, sohase csalnak kicsit se, még csak nem is bliccelnek.


Ebben csak azt nem értem, hogy ha tényleg jól keres, szereti a munkáját (?), sportol, kiegyensúlyozott az élete - - akkor mit keres ezen az oldalon, ilyen kérdések között?

Meg akkor miért bántja a kérdezőket ilyen stílusban? Ami ellent is mond a szupererkölcsösségének.


Hogy szalonképesen mondjam, nemcsak annak a készülékében van az oldalon hiba, aki autista / depressziós / szorong.

2020. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező is az. Csak nyugtatni akarja magát hogy más is az igy jobban elfogadja önmagát.valójába meg ő a problemas eleve hogy normális kérdést fel se tud tenni csak ilyen értelmetlen kérdéseket. Ezzel be is mutatkozott.
2020. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!