Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen tulajdonságu emberek...

Ti milyen tulajdonságu emberek vagytok?

Figyelt kérdés
Tudtok nehéz időkbe optimisták lenni? En ol két véglet vagyok ha nafyjábok sinen vsn minden és mitivált vagyok valamibe abba nagyon jó tudok lenni de ha jön egy szerencsétlen időszak és nemjönnek össte a dolgik vagy csak leépit az élet. Akkor szarok bele mindenbe és elhagyom magam es depresszio kerülget.meg eléggé hangulatember vagyok. Ti milyenek vagytok?

2020. ápr. 4. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Negatív, reményvesztett, összetört álmokkal. Ilyen mindentleszarok már funkcióba vagyok, ezzel tudom magam a legjobban megvédeni.
2020. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha nem vagyok kifejezetten optimista, inkább az "úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna" az életfilozófiám. Ez (szinte) konstans motiválatlansággal jár együtt. Csalódni nem igazán szoktam, ennyi előnye azért van, de jó lenne kevésbé kiábrándultnak lenni.
2020. ápr. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1, Intuitív, aki nem jól használja ki a tulajdonságait. Introvertált, negatív hozzáállású a dolgokhoz, aki nem direkt, de sokszor belegabalyodik a dolgaiba, a feladataiba; 2, Nem tudok optimista lenni.
2020. ápr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyre optimistább, egyre pozitívabb. Pedig én is mindig letört, borúlátú, depresszióra hajlamos voltam. Nem történt semmi olyan az életemben, ami megváltoztatta volna a dolgokat, csak a gondolkodásmódomon, hozzáállásomon változtattam.
2020. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!