Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cigányság ellen, hogy lehetnék...

Cigányság ellen, hogy lehetnék fehér vagy világosabb bőrszínű?

Figyelt kérdés
Tiszta ciki hogy barnabőrű vagyok

2020. ápr. 5. 20:27
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
17%

Lány vagy?

Ha igen akkor ne akarj fehér lenni mert nekem bejönnek a barna csajok!!

2020. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%

Magyarországon is sokan élnek teljes életet kreolos bőrszínnel, anélkül, hogy bárki kérdőre vonná őket cigányok e.

Szóval, ha esetleg úgy érzed valami akadályoz az életben/érvényesülésben az valami egészen más ok lesz.


23/f, barnabőrű, nyolcad részben cigány. Csak, hogy ne gondold, hogy kívülállóként beszélek a levegőbe...

2020. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
15%

#1 vagyok

És én bennem is van egy kevés roma vér.

2020. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
39%
Jah és az a vicces hogy fehér vagyok! Nem mondja meg senki rólam! 😂
2020. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Elvileg az 50faktoros naptej jó lehet

Vagy a citrom lé

2020. ápr. 5. 20:52
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem a bőrszín a ciki... ha normálisan viselkedsz, senkit nem fog zavarni hogy mennyi pigmentet tartalmaz a bőröd.
2020. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
19%
Hipo és mehet a beat it 😂
2020. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Normálisan viselkedek és tanult ember vagyok

Ettől függetlenül rá nézésre is egy utolsó cigánynak nezek ki

Hiába öltözködök jól

2020. ápr. 5. 20:58
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
#2 Hát én kívülállóként másképp látom. Általában nem szemtől szembe kérdezik meg a barna bőrű ismerősöktől, hogy "figyu, te cigány származású vagy?", hanem a hátuk mögött megy a találgatás. És jelen társadalmunkban annak is hátrányai tudnak lenni, ha egyáltalán felmerül, vajon cigány vagy-e (és nem csak a nagyon nyilvánvaló hátrányokra gondolok, hanem pl. mint egyik cigányos vonású ismerősöm az átlaghoz képest gyanúsan lassan talált magának albérletet, ilyenek).
2020. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

Michael Jackson is megpróbálta fehéríteni magát (nem kevés pénzért) és milyen "jól" nézett ki nem? Smink nélkül elmehetett volna bármelyik zombifilmbe.


Ne akarj másnak látszani ami vagy. Ha cigány vagy, hát az vagy. Akit ez zavar az úgysem kezd veled akkor sem hófehérke leszel, akit meg nem zavar az meg elfogad barnán is.

2020. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!