Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rettegek, mi tévő legyek?

Rettegek, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves vagyok és jelenleg külföldön dolgozom.

Az a helyzet ,hogy kb 1 év múlva haza akarok térni.Sikerült eddig gyűjtögetnem és ez után is ez a tervem hiszen heti 60 órákat dolgozok .Persze ha a jelenlegi helyzet nem szól közbe. Szóval nem tudom mi tévő legyek. Szeretnék egy új autót vásárolni kb 50% önrésszel. A lakhatásom viszonylag olcsón megoldható főleg ha későbbiekben lesz barátnőm és nem csak az én keresetem lesz. Győrbe megyek vissza és ott viszonylag jól is lehet keresni.Az autó törlesztő részlete havi 60 ezer forint lenne amivel számomra semmi gond nem lenne viszont tervezek a későbbiekben majd vállalkozást nyitni amire kb meg is lenne a pénzem. Nagyon erősen vacilálok azon ,hogy bele vágjak-e vagy sem. Hiszen rengeteg buktató is van egy vállalkozásban. Az autót nagyon szeretném. Ha felszabadítanám a vállalkozásra félretett pénzem akkor gondtalanul kitudnám belőle fizetni az autót is és nem kéne aggódnom illetve ott lenne még tartalékban pénz is ha esetleg nem egy összegben veszem meg. Tanulni akarok , fejleszteni magam és villanyszerelőként elhelyezkedni illetve a vállalkozás is villanyszerelés lenne. Szóval ez a 2 lehetőség közül nem tudok dönteni.

1: Hogy megveszem az autót illetve magamnak a különböző dolgokat és élvezem az életet , tanulok , fejlesztem magam és majd egyszer talán belevágok a vállalkozásba

2:Vagy meghúzom a nadrág szíjat, tanulok és belevágok vállalva a rizikót és azt ,hogy mindent elbukhatok.


Számomra rettentő nehéz döntés mert élvezni akarom az életet és nem szorongani


2020. ápr. 5. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

És mitől rettegsz?

23 évesen már kell annyira felnőttnek lenned, hogy döntést hozzál.

Egyenlőre gyerekes gondjaid vannak, úgy érzem. Szeretném az autót, nagyon szeretném az autót. A lakhatás majd olcsó lesz, ha barátnőd lesz.

Tanulj, fejleszd az ismereteidet a szakmádban és akkor belevághatsz a vállalkozásba, ha már felmérted, mennyi az esélye, hogy prosperálni is fog.

2020. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!