Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elkezdtem kiengedni magamból...

Elkezdtem kiengedni magamból az elfolytott dühömet. Hogyan állítsam le magam?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, világ életemben egy csendes, kedves, aranyos, jómodorú ember voltam. Viszont sajnos mindig is nehéz, mérgező és agresszív családi körülmények között éltem (mai napig sajnos) és az iskolában is 12 évig csak bántottak. MIndig tűrtem, tűrtem és tűrtem, aztán addig tűrtem, hogy depresszióba estem, többször próbáltam öngyilkos lenni. Nem sikerült egyszer sem. Viszont most mintha kicseréltek volna. Konkrétan dühöngök. Tiszta erőbőütök bele dolgokba, rúgok bele dolgokba, torkom szakadtából ordítok, családtagjaimat már megütöm. Agresszív állat lettem az elmúlt fél évben. Sokszor az ágyamban alvás közben rámjön ilyen remegés, mintha epilepsziás lennék, közben démoni hangokat adok ki magamból. Ha valami nem tetszik, feldöntök asztalokat, tönkreteszek elektronikai berendezéseket. Nem engedem, hogy nekem bárki is parancsoljon. Egész tinédzser koromból kimaradt a lázadás, viszont most már késő lenne elkezdeni lázadni, mert már értelmes felnőtt emberként kéne viselkednem. De nem megy, mert bosszút akarok állni. De ez ugye senkit sem érdekel, hogy mi volt velem a múltban, mindenki elkönyvel elmebeteg baromnak, aztán jólvanazúgy. Pedig csak mostanában vagyok ilyen. Hogy álljak le? Segítsetek mert kezdek megőrülni :(

2020. ápr. 6. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá a gugliban a borderline kifejezésre.
2020. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hátránya, ha az ember tűr, és nem áll ki időben magáért. Próbálj mozogni minél többet, menj ki futni, vezesd le az energiát. És tűzz ki magad elé értelemes célokat, az agressziót csatornázd be valami építő jellegű tevékenységbe, fejleszd magad, próbálj meg jobbá válni, mint amilyenek a bántalmazóid és a környezeted volt.
2020. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sportolj. Illetve lehet az is segítene, ha egyszer alaposan elverne téged valaki. Nem rosszindulatból mondom, komolyan hozna változást.
2020. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Exöszájzbuk
2020. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tedd fel magadnak a kérdést:

Mi váltotta ki belőled ezt? Ki az akin bosszút állnál? Családod vagy más ember, aki ezt kiváltotta belőled?

2020. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos mindenkin bosszút állnék. A családomon és a volt osztálytársaimon is. Elég sikeresek lettek az életben azok akik megnyomorítottak mert a bullyzásból sikerült akkora önbizalmat és sikert nyerni, hogy elég jól megy nekik. Pedig legszívesebben megölném őket.
2020. ápr. 7. 00:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaidat csak azért utálod, mert sikeresebbek, vagy azért mert verbálisan bántalmaztak téged? (Gondolok itt arra, hogy a külsődet fikázták e)
2020. ápr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6: Azért óvatosan az ilyen kijelentésekkel!
2020. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!