Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gyakori a szőke haj...

Mennyire gyakori a szőke haj barna szem kombináció?

Figyelt kérdés
Aki szőke, annak általában zöld vagy kék szeme van, de mégis előfordul olyan h természetes szőke és barna szeme van.

2020. ápr. 6. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
EZ kizárt dolog.
2020. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt dolog, előfordul. Én is ismerek több szőkét, barna szemmel, nyílván nem tejfel szőke az illető. Az biztos, hogy ha azt mondod, hogy képzeljek el egy szőkét, akkor kék szeműnek fogom képzelni. A barna haj, kék szem se ritka.
2020. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik rokonomnak világos szőke haja van és sötét majdnem már fekete szeme. Ismerem kiskora óta kislanykent is így nézett ki.
2020. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A crush-om is szőke hajú, barna szemű. :D

Legjobb barátnőm csak messziről látta, és elkezdte mondani, hogy érdekesmód neki nem jön be, pedig imádja a szőke hajú, kék szemű fiúkat. Én meg néztem rá, hogy wtf, neki barna szeme van. :D

2020. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első szerelmem volt ilyen, gyönyörű sötétszőke haja volt és még gyönyörűbb csokibarna szeme. Azóta ez lett az abszolút zsánerem, pedig nagyon ritka az ilyen férfi. (Nők között talán a hajfestés miatt gyakoribb)
2020. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem sötétszőke hajam van alapból, és világosbarna szemem, néha kicsit zöldesnek látom, de inkább barna. elég sok ilyen embert ismerek, szoktam látni az utcán is, bár ugye ott nem annyira látszik hogy festett-e.
2020. okt. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!