Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egyetemen lenne egy tárgy,...

Ha egyetemen lenne egy tárgy, amit 100-an vettek fel de csak ketten tudták elvégezni, te és egy másik ember, akkor büszke lennél magadra?

Figyelt kérdés
Vagyis bővíteném a kérdést: A másik ember aki elvégezte, az egy napot tanult rá, és ötös lett neki, te viszont 1 hónapot, és 4-es. Örülnél, hogy egy olyan tárgyat tudtál elvégezni, amin az emberek 98%-a megbukott, vagy butának éreznéd magad, mert amit más 1 nap alatt megtanult, neked az 1 hónapba tellett?

2020. ápr. 7. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Örülnék, hogy sikerült és ennyi. Máshoz hasonlítgatni felesleges magunkat (az ilyen “cöh, egy napot tanultam” emberkék mellesleg csomószor kamuznak, ciki szerintük a tanulás), de felvágni is, mert nem ismerjük a másik 98 embert.

Lehet, hogy a nagy részük ugyanolyan okos, csak jó egyetemista hozzáállás szerint nem foglalkoztak egy percet sem a tantárggyal.

2020. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

NEM szabad mással összehasonlítani kagad SOHA, mert abból lesz az hogy depressziós leszel és egy darab sz*rnak is érzed majd magad. Mindig lesz nálad okosabb, szebb, viccesebb, szerethetőbb, sexibb, jobb stílusú stb... Már gimibe is észrevehető ez, de egyetemen méginkább.

Szóval örülnék, hogy sikerült megcsinálnom egy nehéz tárgyat ami kihívás elé állított, nem is sokaknak sikerült és ráadásul 4-es lett, ami egyetem egy ilyen buktatós tárgyból nagyon nagy teljesítmény. Szóval örülnék.

2020. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy büszke, de teljesen szürreális a helyzet, mert ha valamiből megbukik 98%, akkor a maradék 2% 2-essel fog átmenni, kivéve ha UFO.
2020. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, de ilyen vizsga nincs, mert ha 80% fölé megy a bukottak száma, TVSZ szerint ki kell vizsgálni az esetet és független bizottságnál újravizsgáztatni az évfolyamot. Legalábbis nálunk így van
2020. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülnék, hogy túl vagyok rajta, nem másokkal foglalkoznék.
2020. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Olyan nincs, hogy valakinek 1 nap elég arra, amire másnak 1 hónap kell. Ha így lenne nem 98% bukott volna meg, amit egyébként nem hiszek.
2020. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos borzasztóan lusta és halogatós típus vagyok, esélytelen, hogy bármire egy hónapon keresztül tanuljak.

Egyébként én is csak annak örülnék, hogy meglett, az nem különösebben érdekelne, hogy a többiekhez képest hogyan teljesítettem.

2020. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én büszke lennék arra, hogy nekem sikerült. Az, hogy a másik mennyit tanult rá... kicsit irigy lennék, hogy ő megtalálta azt a tanulási stílust, amivel neki könnyebben megy a dolog, de butának nem érezném magam.
2020. ápr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!