Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek negatív tulajdonsá...

Szerintetek negatív tulajdonsága, ha valaki alig készít fényképeket?

Figyelt kérdés

Ha elutazik, akkor is csak pár képet készít, magát pedig soha nem fotózza, legfeljebb másokkal közös képei vannak, de abba is leginkább a párja vagy családja kedvéért megy bele.


Az elkészített képeket pedig semmilyen közösségi oldalon nem szokta megosztani, profilképet sem használ sehol.


Mindezt úgy, hogy 25 év alatti.



2020. ápr. 8. 17:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Nem kötelező mindenhol fényképezkedni.
2020. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
6%
Nem negatív, csak nem meri magát vállalni.
2020. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Semleges. Kivéve ha fényképész a szakmád. Akkor öreg, te nem dolgozol.
2020. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan nagy dolog ez? Van, aki nem fotómániás/szelfiőrült, hogy állandóan mindent lekattintson, beleértve saját magát. A magánéletét meg nem rakja fel a netre, ilyenek is vannak. És nem feltétlen arról szól, hogy ne merné magát felvállalni, sok embernek nincs profilképe sehol.
2020. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem,ha fényképeznek!(soha nem is szerettem,mert visszaélhetnek vele)!


Közösségi oldalon nem is vagyok fönn,nem hogy fotó legyen rólam ott!

2020. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem negatív tulajdonság, nem is mindenki ért hozzá, hogy kiszúrja a témát, ami mellett mások elmennek. Én gyerekkorom óta szeretek fotózni, öcsémre meg ez átragadt.
2020. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem negatív, én is ilyen vagyok. Nem érzem úgy hogy szükséges lenne bármi oknál fogva magamat fotózni ahogy profilképem sincs, mert chatelni anélkül is lehet.

24F

2020. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Bárcsak nem fotóznának azok, akik nem is tudnak. :-D Kevesebb gyenge minőségű kép lenne fent a neten.
2020. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért lenne negatív?
2020. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat fotózok, mert sajnos a tapasztalataim azt mutatják, hogy hajlamos vagyok kicsit megfeledkezni az élményekről, ha nincs róla fényképem/tárgyi vagy írásos emlékem. Ha visszanézem a készített képeket, akkor minden részlet eszembe jut. Meg egyébként is imádok képeket nézegetni. Így egy jó élmény rengetegszer mosolyt tud csalni az arcomra. Magamat is szoktam néha fotózni, számomra azt is érdekes látni, hogy hogyan változtam az idő során. Mindig azt kívánom, bárcsak a szüleimről is több kép maradt volna fent.


Persze ha ilyen típus is az ember, ezt is ésszel kell csinálni. Meg kell élni a pillanatot, nem szabad csak a képekre koncentrálni. Nem a kép miatt van az emlék, hanem az emlék miatt a kép.

Kitenni az internetre nem sok mindent szoktam, de engem az sem zavar, ha valaki sokat posztol. Ha valaki nem érdekel, nem is nézem mit tesz ki.


Az olyanokkal pedig, mint te, szerintem senkinek semmi baja nincs. Szerintem nem negatív tulajdonság, de nem is mondanám, hogy pozitív. Semleges. Ebben a témában szerintem csak az negatív, ha valaki csak és kizárólag azért fotóz, hogy a világnak megmutassa az életét. Ha valakinek az az első gondolata, hogy “de jó, megyünk kirándulni, tök jó képet tudok majd kitenni instára róla”, na az baj. 21/l

2020. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!