Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is hiányzik Bud Spencer?

Nektek is hiányzik Bud Spencer?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nézd ujra a kincs ami nincs :) Enis azt néztem ma ,örök :)
2020. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Mint a legtöbb világsztárt, őt is csak a filmjein keresztül ismerte a közönség. Azokból pedig akad bőven és valamelyik csatornán minden hétre jut 2-3. Szóval ugyanúgy itt van velünk, mint korábban. :)
2020. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
A jó filmjei legalább 30 évesek, és minden héten megy pár a tv-ben, amikor csak tudom, nézem. Szóval nem igazán tud hiányozni.
2020. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szempontból nem tud hiányozni, hogy nem is ismertem.


Inkább az idő múlása szomorít el, amikor tudatosul bennem, hogy régi "kedvenceink" mint Bud Spencer vagy Leslie Nielsen már rég nincsenek velünk.


Másrészt viszont a filmjeik által örökre velünk maradnak, vagy legalábbis néhány évig, évtizedig biztosan. Illetve maga az is elgondolkoztat, hogy a legtöbb filmjük jóval az előtt készült, hogy én egyáltalán tervbe lettem véve és most 30 vagyok.

2020. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
A személye igen, az ugyanolyan filmjei nem.
2020. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet lepontozni, de én soha nem szerettem a filmjeit, még 10 évesen se. Mint ember szimpatikus, személyesen nem ismertem, szóval valahogy majd csak kibírom.
2020. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.Kár,hogy megöregedett és meghalt.De hát ez van.
2020. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!