Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki azt szeretné...

Van itt olyan aki azt szeretné hogy a vírus lecsengése után is megmaradjanak a szigorítások? Több rendőr az utcán, többszöri ellenőrzés, forgalomkorlátozás, fesztiválok engedélyének szigorítása, stb. Munkába normálisan lehetne járni.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyen életre vágysz ajanlom Koreát xd
2020. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Minek is?
2020. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan mégis mi érdekem származna ebből?
2020. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Az nem ártana, ha a rusnya emberek továbbra is maszkot hordanának. :D
2020. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Igen. Sőt én sehová nem engedném az embereket és minden lakásban lenne egy rendőr meg egy katona ennek betartatására.

De ezt el ne hidd mert nem komolyan gondoltam, mint ahogy Te sem ezt a kérdést.

2020. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Egy dolognak örülnék. Ha mondjuk nem vagyok jól és nem bírok bemenni dolgozni akkor dolgozhatnék otthonról azokon a napokon és nem kéne szabit kivennem. Nyilvan ez ritkán fordulna elő. De pl. Volt olyan, hogy úgy fajt a hasam mikor megjött, hogy nem birtam bemenni. De itthon tudtam volna dolozni ha lehet. A többi korlátozas miért lenne jó? Szörnyű lenne.
2020. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagyok egy fesztivál-és partybolond, de a bulinegyedek és a Sziget nélkükl az ország bevétele lófax nem lenne. Nem agysebészet felfognod, hogy ahol sok ember van, ott van fogyasztás, az vonzza a turistákat és profitot termel.


Nem, én nem akarnék egy elszegényedő szellemvárosban élni. Minden jó volt úgy, ahogy volt.

2020. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Van, aminek örülnék, ha maradna, vagy nyitnának abba az irányba, pl home office, igen, kellene több rendőr is, sok szabályt nem tartanak be, sok a balesetveszélyes kereszteződés, jó lenne, ha nagyobb arányban alkalmaznának környezetkímélő technológiákat, megújuló energiaforrásokat, de nem lenne jó mindent korlátozni, sportesemények, teljesítménytúrák maradnak el, a sport egészséges.
2020. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
forgalomkorlátozás helyett fogazáskorlátozás kellene. A hülyék ne tudjanak szaporodni.
2020. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Én a munkaerőpiac megreformalasanak, személyes higiénia javításának, és az egészségügy drasztikus fejlesztésének jobban örülnék, mint ha átmennénk csendőrállamba, és el se mehetnék úgy egy nyamvadt kávézóba, hogy ne érezzem 2 rendőr, 3 besúgó es 4 biztonsági kamera tekintetét a hátamon.
2020. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!