Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem mennek el a fiatal...

Miért nem mennek el a fiatal lányok dolgozni a rosszlányokon?

Figyelt kérdés
Nem értem miért adják ennyire le a szinvonalat..
2020. ápr. 9. 07:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem sokan dolgoznak közülük és ez egy kis extra
2020. ápr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Édes anyukádtól nem akarják elvenni a munkát.
2020. ápr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Alapvetöen ha végeznél egy kutatàst a pr.stikrol megvilagosodnal hogy mindegyik(aki nem alkalmi munkas hanem allando)szarmazasa az intézet vagy kisebbsegi körök ahol termeszetes mihelyst menstrualni kezd egy lany akkor mar penzt is visz haza.

Mivel vilagképük nincs, nem latnak a közmunkan kivül mas kereseti lehetöseget hiszen a csalad eleve erre tanitotta öket, az iskola is azert kell csak hogy ne vonjak meg a csaladi potlekot mert kötelezö gyereket iskolaztatni, az nem is tudja hogy mashogy is megtudna élni. Teljes termeszetes nekik az is hogy a sajat gyereküket is pr.stikent nevelik es ebbe szülnek.

A szerencsetlen nöket le is nezik aki mondjuk alig el meg mert neki b.dös a pr.stimunka inkabb a szülei nyakan van es lopni se tud.ez a szellemiseg megy naluk.

2020. ápr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

Mert a saját értékrendjük alapján megéri nekik, hogy egy napig k*rválkodással több pénzt keressenek mint te egy havi kemény munkával.

Kedves kérdező ha lenne olyan dolog amitől nem undorodnál, beleférne neked és jóval többet keresnél mint most, akkor nem azt csinálnád?

Persze a k*rváknak minden, igénytelen, undorító férfival lekell feküdniük. De mondjuk ha fizetnének nekem azért hogy gyönyörű nőkkel feküdjek le akkor ezt én is bevállalnám, és semmi lelkitörés nem lenne bennem, mert ingyen is megtenném velük.

A k*rválkodás az ilyen lányok (srácok, párok) értékrendjébe belefér és még jól is keresnek vele.

A kérdés az, hogy téged ez miért zavar kedves kérdező?

2020. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
De vannak akik ezen felülemelkednek,de nem egy altalanos iskola kislanya is megy dolgozni suli helyett vagy oràk utan. Aztan meg terhes es 17 evesen mennek szülni a segelyert
2020. ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Most hogy nem jönnek a külföldi pasik,sokan ott keresik a kenyérevalót.
2020. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Most őszintén mit gondolsz az ottani lányoknak milyen szakmája van? :D

Mihez értenem amiből meg is tudnának élni?

Ne legyél már naív.

A nagy részük netto ostoba iskolázatlan pcsa aki abból él amiből tud. Történetesen a testéből.

Attól hogy felrak magáról pár fehérneműs képet, meg kivesz egy lakást attól nem lesz több esze.

Egyszóval azért nem mennek el dolgozni mert nem értenek semmihez.

A gyári meló meg ugye nem fizet annyit, amennyi arra kell hogy fenntartsanak egy olyan életszínvonalat amit gondolnak magukról.

2020. ápr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

A gyari melo azert se pàlya nekik mert ott havi kifizetes van. Ök nem tudnak penzt beosztani.

Ha dolgozik egy nap arra a napra van vacsora. Egy havi gyari fizu elmegy naluk 2 nap alatt drogra meg bulikra rezsitartozas meg allando.

2020. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

ma 8:20


"De mondjuk ha fizetnének nekem azért hogy gyönyörű nőkkel feküdjek le akkor ezt én is bevállalnám"


Na és egy fiatal 18-20 év körüli lány mikor fog fizetni egy pasinak a szexért?

2020. ápr. 9. 09:40
 10/19 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Szerintem a 18 éves lányok soha nem fizetnek a szexért. Amit írtam azt feltételes módban írtam "ha", a példa kedvéért.

Gondolom te vagy az privátban is írt.


Mondjuk azt nem értem, ha a feltett kérdésre válaszoltam, mindezt objektív és nem sértő hangnemben akkor miért lettem lepontozva.

2020. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!