Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar emberek miért olyan...

A magyar emberek miért olyan irigyek egymásra?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Mert kevés van köztük, aki nem szenved valami miatt.
2020. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, de valami undorító tulajdonság az irigység. Minket a kevésbé pénzes szomszédok utálnak, mert jobban megy. De okot sosem adtunk rá, akik nem irigyek, azokkal mind nagyon jóban vagyunk.
2020. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

Megint egy ostoba általánosítás! Pfffff!


Semmivel nincs több magyar irigy arányaiban, mint német. Orisz.... vwgy szingaléz...

2020. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Mert ebben az országban a tisztességteleneknek áll a világ, és nekik minden könnyen jön.
2020. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Van bármi tudományos adatod arról, hogy a bolgárok vagy a türkmének kevésbé azok? Ez így csak rasszizmus, semmi egyéb.
2020. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem kell tudományos magyarázat sem közvélemény kutatás,elég olvasgatni ezt az oldalt,a facebookot,és menj ki a közéletbe,majd rájössz..
2020. ápr. 9. 16:04
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

#6:

"Kint vagyok a közéletben". Senki sem irigykedik rám. Nem értelek. 😀

2020. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

6-os kérdező: és te jársz a luxemburgi, nigériai, indonéz, ausztrál, stb. stb. "közéletbe", és komoly összehasonlítási alapod van...??


ROTFLMAO

2020. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
8: Én 11 éve Hollandiában élek, elég szép összehasonlítási alapom van. Annyit mondok: az átlag holland, még ha a béka segge alatt is él, tud örülni a másik sikerének.
2020. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Ezt lényegében szerintem ők sem tudják megmondani, megfogalmazni. Sokuknak megvan a lakásuk, autójuk, családjuk, de ugyanúgy f*zák a másik családokat, mintha nekik annyira jobb életük lenne. Akiknek nincs meg minden az előbb felsoroltak közül, ők meg más miatt orrolnak a másikra. Egyenlőség sosem lesz a világban, és szerintem egymás elfogadása sem. Ok "lehet": manika, jobb élet, jobb nő/pasi, kitalált dolgok miatt, stb.
2020. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!