Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ti milyen nőtípusokkal...

Lányok! Ti milyen nőtípusokkal nem tudtok kijönni?

Figyelt kérdés
Nem a szokásos külső - aki sminkel, az plázacica, aki meg nem, az igénytelen - klisékre gondolok, hanem inkább a belső tulajdonságokra.

2020. ápr. 10. 00:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Aki kétmutató a szemedbe mosolyog a hátad mögött kibeszél


Akin annyira látszik a negatívitás, folyton mindenben a rosszat látja és nyavajog


Aki csúnyán beszél volt olyan nő ismerősöm a munkahelyen aki azzal élvezkedett,hogy folyton elhordott mindenkit, hogy isten barma te hülye f',asz csak mert neki jólesett és ráfogta minden alkalommal,hogy ez csak viccnek szánja

Minden naposak voltak ezek a diliei


Aki felszínes megjátsza a mádám úrinőt,hogy ő milyen pénzes és vagyonos,ja legfeljebb adósságban úszik a pénz


Aki panaszkodik,de tenni már luxus.


Aki folyton kritizál,de azzal védekezik,hogy ő legalább őszinte

2020. ápr. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a fajta, aki attól érzi magát felsőbbrendűnek, hogy nem iszik, nem bulizik, nem jár el sehova, csak begubózik és adja a szentet, miközben minden nyitottabb csajt lekúrváz


A másik fajta az a tipikus pitsa, aki meg tudna fojtani egy kanál vízben, ha egy fiú jobban figyel rád mellette vagy ha nem figyel rá mindenki, hogy a ribiskedő bénázásaitól elaléljon. Gyakran ez a fajta azért csinál/tanul dolgokat, hogy a srácoknál bevágódjon vele (pl kocsik, foci tipikus)


A harmadik kedvencem a sértődékenyek. Mikor neki mindent szabad, de neked semmit. Meg mikor elsütsz egy sötét poént és megsértődik, hogy hogy lehetsz ilyen gusztustalan. Ez a fajta szól rád, hogy mekkora trampli vagy, ha a vicc kedvéért nem viselkedsz nőiesen. Neki minden undorító és nőietlen, amin sírva röhögünk a többiekkel. Közben meg gyakran "poénból" olyan jelzőket használ és olyan dolgokat állít rólad, hogy pofánvágnád. De neki szabad.

2020. ápr. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyetlen baratnom nincsen, mert igazabol nem jovok ki mas lanyokkal.
2020. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Dettó, nincsenek lány barátaim, egyszerűen nem jövök ki velük. A leghosszabb barátságom 10 éves volt, és az is befuccsolt. Nők között nincs igaz barátság. 28/N
2020. ápr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az első két válaszolónak köszönöm!


Lentebb már gondot okozott megfejteni, hogy mire irányul a kérdés; nem a rossz tapasztalatok feletti hisztire.

2020. ápr. 10. 09:22
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kerdezo,


Ha valaki azt kerdezi, hogy milyen notipusokkal nem tudok kijonni, akkor szerintem az tokeletes valasz, hogy egyikkel se es meg baratnoim sincsenek, MERT NEM JOVOK KI EGYIKKEL SE!


Na ez volt a hiszti! Legkozelebb tedd fel a kerdesedet maskepp, ha az egyertelmu valasz nem jo.

2020. ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amelyiknek kicsi az EQ-ja; amelyik kétszínű; aki meg tudna ölni a pillantásával, amiért én valamilyen téren nem sz.pok annyit, mint ő, pl. a párom is kiveszi a részét a takarításból, főzésből, vagy nekem megéri megvenni egy-egy drágább ruhadarabot (és ezeket is csak úgy tudja meg, hogy ő kérdezi, nem én dicsekszem); aki elvárná, hogy bókoljak neki pl. "nézd már, milyen kövér vagyok" - "ugyan, nem is vagy te kövér", de mivel nem szoktam, látszik, hogy utál; amelyik jópofizással akarja elterelni arról a figyelmet, hogy nem dolgozik túl sokat a munkahelyünkön és ezért helyette is kell nekem dolgozni.
2020. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A gonosz boszorkákkal, akik mindenkire (elsöprő többségében más nőkre) megjegyzéseket tesznek, szánakozó mosollyal vagy gúnyos szájhúzással, szemforgatva kibeszélik, neadjisten cikizik, kiparodizálják a háta mögött.

Durva, de nem csak kamaszkori sajátosság, középkorúak közt is bőven találkozom vele.

Rossz hallgatni őket. Ráadásul nem tudok nem arra gondolni, hogy nyilvánvalóan velem is ezt csinálják, mihelyt kilépek az ajtón.

2020. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azokkal biztos nem, akik hangzotatják, hogy ők nem jönnek ki a csajokkal.
2020. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is ritka a nők közötti igaz baratsag. Előbb utóbb valamilyek tuti irigy lesz a masikra, kibeszeli stb. Sajnos ez tapasztalat. Csak ideig oraig megy a masik sikereinek orulese es mi nők hajlamosak vagyunk kibeszeli a masikat, nem gondoljuk át, hogy ez vissza juthat az illető fulebe elobb utobb es ez mar egy konfliktus forras lesz.
2020. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!