Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A chat.hu hogy lett szociopata...

A chat.hu hogy lett szociopata gyűjtő hely?

Figyelt kérdés
Régen aránylag normálisan lehetett ott beszélgetni.

2020. ápr. 10. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Az összes ilyen chat, fórum a szociopaták/antiszociálisak gyűjtőhelye lett. A gyakori is nagyon elment ebbe az irányba.

Akinek minimális szociális készsége is van, azok már nem idegenekkel chatelgetnek, hanem az ismerőseikkel.

2020. ápr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felmentem pár perc erejéig és borzasztó.
2020. ápr. 10. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy az első írja.


Az a baj, hogy elég pár igazán "beteg" ember, mint a chat.hu-n a sok névtelen szexuális zaklató és tönkre van téve az oldal.


Erről az oldalról is azért húzott el mindenki, mert gyakorlatilag van egy szűk "kamu kérdező" kör és az ő kérdéseik ismétlődnek céltalanul napról napra. Persze hogy megunja az ember hogy agyhalottak kérdésére válaszoljon azért, hogy másnap újra kiírják ugyanazt ugyanúgy.

2020. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
valóban sok idegesítő kérdés van. én ezt nem annak szántam. ez egy észrevétel volt .
2020. ápr. 11. 01:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rutinos chatelő vagyok. És egyetértek, én is tapasztalom a minőség romlását.


Amúgy én nem a beszélgetés tartalm0án vagyok már kiakadva, hanem azon, hogy legtöbbször el sem kezdhető a beszélgetés, mert vagy rosszindulató a másik fél, vagy butább, mint a föld... Azonban a legtöbbször mindkettő.


De ne legyetek naivak, nem csak az "ilyen oldalakon" van ez. Ezek kint vannak az utcán is, a mindennapokban.


Fogalmam nincs miért, de iszonyat romlás következett be az emberek fejébe. Ezért recseg-ropok minden ma már. És ez csak rosszabb lesz.

2020. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ezek a népszerű csetoldalak (chat.hu, gyalogló) 2010 körül voltak még úgy-ahogy használhatóak.


Akkor kb. 10 emberrel találkoztam onnan, olyan is van, akivel a mai napig is szoktam találkozni.


azóta pedig az értelmesebbek otthagyták, és rosszindulatú prolik játszóterei lettek a chatek.


a chat.hun 2014ben voltam utoljára, a gyaloglóra a héten is felnéztem.

hát... teljesen kihalt, és az emberek 98%-a (beleértve a moderátorokat) egy sértődött, beképzelt gyerek szintjén van.

fogalmazni, helyesen írni nem tudnak, orbitális baromságokat hordanak össze, de akkora pofával tudnak kötekedni, hogy hihetetlen.


pl volt vmi csávó 'költő' vagy vmi hasonló nickkel, aki folyton verselni próbált, mert vmi tehetséges költőnek gondolta magát, közben meg leírt olyanokat, h "lessz".

fárasztó...


ja, és szinte csak 40 felettiek vannak fent. közülük is inkább a problémásabbak: elhízottak, munkanélküliek + olyanok, akik belebolondultak abba, hogy xar a munkájuk/házasságuk, vagy x éve nem volt kapcsolatuk.


a normális csetelésnek sajnos vége.

2020. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen a chat.hu nagyon is jó hely volt, aztán mindenki számára elérhetővé vált a net a legkisebb falvakban is és nagyon felhígult. Ma már csak kisebb cseteken érdemes csetelni ahol nem fordul meg mindenki. Én személy szerint pl a demonicra járok, ott aránylag tűrhető a közeg és a felület is szép, meg jók a színek.
2020. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!