Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még valaki aki szintén...

Van még valaki aki szintén nem szeret enni?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon sovány vagyok, részben genetika de valajóbán válogatós vagyok és mostanában annyira hogy szinte nyűg az evés. Egy nap kétszer ha eszek de ha nem lenne létszükséglet akkor egyszer sem. xD Hiába próbáltam már változtatni rajta , nem megy.🥺 Húst alig eszek, abból szinte csak a sonkát vagy a bacont szeretem, néha (nagyon ritkán) a csirke húst megeszem. A zsíros kajáktól írtózom és mivel falun lakom, itthon szinte mindennapos a töltött káposzta, nokedli pörkölttel stb. De úgy érzem nincs is annyi sok kaja változat erre felé:tésztafélék,krumplis ételek,levesek és újból ugyanez. Amit szeretek az kb a zöldségek, saláták, gyümölcsök de azokat is meg unom ha sokáig csak azon vagyok. Az édességeket nem szeretem, egy tábla csokin egy hónapig el lennék xd, kekszeket, csipszeket is csak egyszer egy hónapban eszek mert másképp megunnám. Kb mintha valami átok lenne rajtam hogy semmit ne szeressek. Anyámék azt mondják ha valós szegénységben élném, még a moslékot is megenném. xD Pedig nem, sztem éhen halnék simán, nincs bajom a koplalással kb megiszom egy pohár vizet és elvagyok egy ideig.

Van még egy ilyen ember a földön vagy csak én vagyok ilyen elcseszett? Egyáltalán mit lehet tenni ez ellen? Mert nem valami kellemes hogy szinte semmilyen étel nem okoz örömet.:(

Egyébként nem depresszió és nem anorexia az ok, mindig is ilyen voltam. 165 cm 43 kiló vagyok. 18/L


2020. ápr. 11. 19:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, te ilyen vagy. Ha nem szereted az ételeket, hát nem. Nem lehet erőltetni.
2020. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, majd ha már pénzt fogsz keresni, jó sokat megtakarítasz majd azon, hogy alig eszel.
2020. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Bár csak ne szeretnék---
2020. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
90%

Ha nem a stressz okozza, akkor lehet, hogy B12 vitamin hiányod van vagy vashiányos vérszegénységed. Okozhatja még más betegség is, szerintem érdemes lenne elmenni egy kivizsgálásra, vérvételre. Ha nincs gond, akkor próbálj meg B6 vitamint szedni, az lehet, hogy meghozná az étvágyadat. Sokaknak a mozgástól is megnő az étvágyuk. Anyukám egészségügyi okokból kannabisz olajat használt, és azt mondta, hogy megnőtt tőle az étvágya. Esetleg azt is megpróbálhatod, sok pozitív hatása van a szervezetre.

Fontos, hogy egészségesen táplálkozz, hogy a szervezeted megkapjon minden szükséges tápanyagot és vitamint, és ne legyél beteg.

2020. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A világ legunalmasabb tevékenysége.
2020. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
43 kiló vagy 165 centihez csajszi. Igazából nem érdekel hogy viccesnek gondolod e, a te életed. Nyomhatod az XD-ket nyugodtan, meg hogy lol nem eszel semmit egy nap, tök jól el vagy vizen és ez csak genetika, de k..vara épp most vágod tönkre magad. 18 éves vagy és elmeletileg szellemi képességeid erejében. Gyakorlatilag adod itt az ostoba csitrit, hogy jujj van még valaki aki nem szeret enni? Igen, ők mond betegek. Ha jól érzed magad így és ez nagyon menő, akkor csinald csak ezt így tovább, xard le hogy csontváz vagy. Akkor lenne genetika a soványságod, ha menüket tolnál be reggel este és sehol egy plusz deka. De nalad nem ez van. És előbb vagy utobb, ahogy telnek az évek és sorra jönnek az emésztőrendszeri betegséged, már nem lesz miért XD-ket nyomnod. Akkor majd gondolj rám. :)
2020. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanez van nalam is, azert eszek mert muszaj. Van 1-2 kaja amit "szeretek" de azokból se eszek sokat.

Ezt ugyse erti aki nincs benne szoval hagyd az elozot is.. biztos egy 80 kilos valaki aki nem birna abba hagyni a chips evest. Vannak olyanok akik egyszeruen nem esik jol nekik a kaja ez van.

2020. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

Én csak azt furcsállom, hogy az édességeket sem szereted.

Pedig azokat kb. mindenki szívesen eszi.

Egy mézes kenyeret se tolnál le szívesen? Ez pedig még az egészséges "édesség" kategória.

2020. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52 kiló vagyok #7-es. :)
2020. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia. Én hasonló vagyok. Szintén nem eszek húst, válogatós vagyok. Hamar megunok minden ételt. Én 156 cm és 42 kg vagyok, 32 N
2020. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!