Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más se szeret a kertben...

Más se szeret a kertben dolgozni meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Minek azzal foglalkozni? Itthon be akarnak fogni engem is. De minek azt? Favàgàst csinàlom az legalább férfi munka meg én vagyok az erős. De ez? Tiszta ilyen pepecs munka. Meg locsoljàk hogy aztán nőjön a dudva meg fű. Más is utálja? Mi az értelme? Kajak ha nincs itthon senki lehet hivok embert dudvàtlanitani. 4 óra alatt megcsinalna mindent adok neki 4 ezret azt majd azt mondom én voltam. Nem???

2020. ápr. 11. 22:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mondom nekik ne locsolj legalább nincs fűnyírás. Azt azért is locsol.
2020. ápr. 11. 22:40
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen hülye felfogással nem viszed sokra...
2020. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Dehogynem, már most is sokra vittem. Nincs megállás.
2020. ápr. 11. 22:47
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Megnézném, azt a kertész aki 4 ezer forintért megcsinálna neked bármit is.
2020. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Akkor nem itt rinyálnál.
2020. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

En se. Szerencsere belvarosi lakasban elek.


Fizess egy kertesznek.


A fure lepes mezitlab levezeti a feszultseget. Relaxal. A zold szin latvanya is. Huti a levego es tisztitja. Probald ki.

2020. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem kertésznek, valami csórónak akinek kell a pénz.
2020. ápr. 11. 22:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is utálom a kerti munkát, elveszi az időmet és az erőmet a számomra fontosabb dolgoktól. Mondjuk itt ennyi pénzért semmilyen embert sem lehet találni kerti munkára alapesetben, de szerintem most sem, hogy sokan elvesztették a munkájukat.
2020. ápr. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1000 ftos órabérrel kinevet a legszegényebb is.


Nincs ezzel semmi baj, csak sose vegyél kertes házat. Az annak való, aki szereti csinálni, ha neked erre nincs igényed, akkor ne is legyen kerted. Nincs igénytelenebb, csúnyább látvány egy elhanyagolt, haldokló kertnél.


Én legszívesebben csak ezt csinálnám, én a benti takarítást utálom. Az csak felmérgesít. De a kerti munkák nagyon megnyugtatnak, lefárasztanak, büszkeséggel töltenek el, egyszerűen imádom, leírhatatlan sajnos.

2020. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De nekem az kell én nem megyek panelba.
2020. ápr. 12. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!