Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen ez a srác? Ő...

Miért ilyen ez a srác? Ő volna az "elérhetetlen" kategória?

Figyelt kérdés

Az elérhetetlent inkább a személyiségére értem.


Egy rövid jellemzés róla:


Magas, nem mondom hogy jóképű, 10-es skálán mondjuk 7-8. Van rajta bőven izom, az a nagydarab fajta. Nem kövér, de a soványtól messze áll, amolyan "pont jó", nem lóg rajta sehol a háj, elfogadható mennyiség van rajta.

Szőke haj, kék szem (lélekbehatóan tud nézni, nem tudom hogy csinálja).


A lényeg: baromira okos. De tényleg. Már ismerem egy ideje, a reál tudományos dolgokon kívül mindenben kiforrt véleménye van, rengeteget olvas, kutat, nyelveket tanul, dolgozik hogy építse az életét, olyan összeszedett és rendezett az egész ember, hogy szinte már rémisztő. Soka embertől hallottam már ezt vissza.


Több embert is húzott ki lelki mélypontból, sokaknak megváltoztatta a világszemléletét a tanácsaival, valahogy olyan elragadó személyiség, és nagyon durván jó humora van, képes tíz percig nevettetni egy társaságot, mintha standupolna.


Ő 23 éves, egyedül él, elvan a maga világában, de van (most a helyzet miatt nyilván nincs) szociális élete.


A fő hogy őt láttam is, és hallottam is, hogy sok lányt utasít el, pedig abszolút nem szorong a lányok társaságában.


Mi lehet az oka annak hogy ő ilyen? Ő volna az "elérhetetlen" ember?



2020. ápr. 12. 06:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Voltak már rövid kapcsolatai, de ahogy tudom róla nem az egyszer megfektetős fajta, de pár hónapnál tovább senkinél nem bírta tovább. Egy ideje viszont elutasító a lányokkal, pedig sokan nyitnak felé.
2020. ápr. 12. 06:29
 2/19 A kérdező kommentje:

Amit leírtam a járvány ELŐTTRE szól természetesen, azóta csak online beszélgetek vele néha. Tehát mindez az elmúlt hónapok, évek összefoglalója.


Csak hogy nehogy rá legyen sütve a kérdésre hogy kamu.

2020. ápr. 12. 06:31
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Hú, de beleestél......
2020. ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Ja elég kellemetlen, nyílvánvalóan semmit nem tudsz róla, csak próbálod kitalálni az üres foltokat.

Simán lehet, hogy volt valami kifejezetten rossz tapasztalata ami miatt nem erőlteti most ezt a vonalat.

Egyébként meg annak elérhetetlen aki nincs vele egy súlycsoportban, másnak nem feltétlen.

De az sem biztos, hogy jó párkapcsolatra, lehet hogy emberileg nehéz eset, vagy csak aszexuális meg még kb 1100 lehetőség van.

2020. ápr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

"Több embert is húzott ki lelki mélypontból, sokaknak megváltoztatta a világszemléletét a tanácsaival"


wtf

2020. ápr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beleesve, csak gondoltam kikérem a véleményeket, mert ő tipikusan a "nem semmi" eset az ÁTLAGemberhez mérten. Nyilván vannak tőle sokkal komolyabb emberek is magasabb szinten, csak mivel őt ismerem személyesen gondoltam rákérdezek mit gondoltok.
2020. ápr. 12. 08:11
 7/19 A kérdező kommentje:
Wtf: azt jelenti hogy nagy hatást tud gyakorolni az emberekre.
2020. ápr. 12. 08:12
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
Biszex.
2020. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Volt szó róla de nem hiszem higy az lenne, viszont nem kizárható.
2020. ápr. 12. 08:19
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Te magad is irtad, hogy sok lany beprobalkozik nala, gondolom a boseg zavararol lehet szo.

Egyebkent meg honnan tudod, hogy nem alakult ki senkivel semmi?

Nyilvan nem tartod a gyertyat az agya mellett minden este?

Amugy a leirasodbol egy tipikus narcisztikus fazont tudnek elkepzelni, akinek elsore lehengerlo a szemelyisege, es csak a vegen derur ki a turpissag.

Egyebkent meg ha tobb eve ismered a sracot es eddig sem alakult ki semmi, mi ertelme epekedni utana?

2020. ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!