Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit akar kezdeni az életéve...

Ki mit akar kezdeni az életével jelen pillanatban? Tervek vannak?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írj.

2020. ápr. 13. 09:18
1 2 3
 1/25 Lazy Lover ***** válasza:
48%
Jelen pillanatban semmit persze vannak jól fizető szakmát tanulni jogsit le tenni meg bővíteni a cégemet 37f
2020. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

Először is le akarok érettségizni. Mármint ez biztos összejön, csak valahogy úgy szeretnék 3 hét múlva beérni a suliba, hogy a 4 átszállásommal és 2 órás utazásommal nem fertőzök szét mindenkit ha arról van szó.

Másodszor érettségi és járvány lecsengés után szeretnék állást találni, majd minél hamarabb albérletbe (csak szobába, nem lakásba) menni. Ezután szeptembertől kezdődik a hétvégi képzésem, azt szeretném minél jobban véghezvinni, így várhatólag másfél év múlva az álommmunkahelyemen dolgozni.

Ezeken túl: jó lenne ha legkésőbb másfél év múlva már össze tudnánk költözni a barátommal. Ez a rész főleg rajta áll.

Tervben van még angol nyelvvizsga, valamint jó lenne feltúrbózni a biciklim, hogy erdei túrákra tudjak vele menni.

2020. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Tervek vannak, de most ez a vírus meglepetésszerűen borított mindent. 27F
2020. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

"úgy szeretnék 3 hét múlva beérni a suliba, hogy a 4 átszállásommal és 2 órás utazásommal nem fertőzök szét mindenkit"

Ha van egy csöpp eszük, akkor minden diák a lakóhelyéhez legközelebbi (akár általános) iskolába beülve írhatja meg az írásbelit. Egy csomó utazást el lehetne kerülni ezzel. Elég lenne utána magukat a dolgozatokat a megfelelő iskolába átutaztatni, hogy mindenkinek a saját tanára javíthassa (ha egyáltalán fontos ez, hiszen megoldókulcs alapján kell javítani).

2020. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Kijárom a sulit, dolgozok valamit, aztán meghalok. Ez a terv.
2020. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg munkanélküli vagyok, szeretnék tanulni a szakmámhoz kapcsolódóan, túl lenni ezen a járványon épségben, találni egy projekt jellegű munkát, és nem elhízni. 48/N
2020. ápr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
5# Nekem az első✔️ másodikat nemrég kezdtem el ez egy kicsit hosszabb ideig fog tartani 😣
2020. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Megnyerni a lottó ötöst, aztán utazgatni a világba.
2020. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarom csinálni az érettségit. Utána még nem tudom mi lesz. 19/L
2020. ápr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék elhelyezkedni a szakmámon belül, de a járvány miatt nem biztos, h ez idén sikerülni fog. Szóval húzzam ki ezt az évet bevétel nélkül úgy, h nem élem fel a megtakarításomat. Amúgy nem pihenek, tanulok és fejlesztem magam. 32F
2020. ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!