Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az, akitől te félsz?

Milyen ember az, akitől te félsz?

Figyelt kérdés

Ha valaki félisten spártai idegenlégiós, nem kell leírnia hogy senkitől sem fél, olyantól nem kérek választ.


Nekem kettő típus van:

- A primitív lobbanékony, aki képes nekedesni mert ránézel, de azt sem tudja hogy mi Magyarország fővárosa.


- A nagyon okos, hidegen gondolkodó, de végtelenül kegyetlen ember, aki a háttérből tudja teljesen tönkretenni az életed, de sosem lehet rábizonyítani.


Nektek milyenek vannak?



2020. ápr. 14. 20:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A cigany srac aki azthiszi barkivel barmit megtehet es mar elso talalkozasnal is feszegeti a hataraid. Aki csak ugy random boxolgat a levegobe es latszik, hogy teljesen sotet es nem erdekli semmi szabaly. Na az ilyenektol felek. Akkor az olyanoktol akik hangosak es szinten ha nem szolsz nekik akkor ugy beszelnek veled ahogy epp ankedvuk tartja.
2020. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
én mindenkitől. vagy megmarad (akkor nem keresek kontaktust, ha nem muszáj) vagy elmúlik, ha rácáfol az illető. tényleg mindenkitől félek az első találkozáskor. (nem kell orvos, köszi)
2020. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Olyannal én is találkoztam mint amit az első leírt. Nem én voltam (sajnos vagy szerencsére), de egyszer állítólag úgy megverték, hogy kórházba került. Remélem az a személy is hasonló sorsra jut, akit te írsz.


2-es: Miért?

2020. ápr. 14. 20:11
 4/22 anonim ***** válasza:
Leginkább az orvostól.
2020. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ja igen,a fogorvosi eszközöktől én is rettegek. Maga a fogorvos oké, múltkor jól elbeszélgettünk szociológiáról mikor éppen tudtam beszélni, de fúró és társai nekem rémálmaim. Köszi a válaszokat, jöhetnek még!
2020. ápr. 14. 20:16
 6/22 anonim ***** válasza:

Az agresszív, primitív emberektől szintén.


24/F

2020. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét példa máról: bankautomata előtt csoportosuló, sötétbőrű, délelőtt 11-kor felest iszogató, köpködő egyedektől. Mindezt egy jónak mondott környéken, ahol eddig nem láttam hozzájuk hasonlókat.
2020. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tartok attól, hogy az erőszakos, gyerekkori bántalmazást másokon levezető primitív egyének nagyon aktívak lesznek az elkövetkező időkben, alapozott a félelmünk. De ne legyen igazam.
2020. ápr. 14. 20:38
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem egy fötöl hanem csoportoktol tartok en inkabb.

Pl amikor külföldön egyedül voltam magyar es lett 5 uj szobatarsam minr Romaniabol a nagyon alja de nem igenytelen kisebbsèg tipus. Egyböl azt keresték mi mozdithato mit lehet elvinni, probàlgattak kötözködni nem egy nap kb amig csak együtt kellett èlnünk(öten egy ellen..)csak epp àt tudtam öket verni. Màkom volt csak, mert epp akkor bejött a blöff igy "totàl be lettem védve".


De alapvetöen amikor akàr a gyk n is de tizen huszan vannak ellenem, nah az ugy nem a legjobb. Pl mikor egyvalaki felreértette a kèrdést többet làtott bele mint ami, de a többi mint a birka, egyesèvel àlltak mellé.

2020. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
*mind
2020. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!