Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen helyzetből lehet...

Egy ilyen helyzetből lehet összeomlás? Nem nagyon szeretnék kárt tenni senkiben és semmiben.

Figyelt kérdés

Röviden megpróbalom leírni, nem akarom húzni a segíteni akarók idejét.


Sok stressz ért, konfliktusokba estem bele, és sok az egész. Hányingerem van, fáj a fejem, szédülök, de nem érzek semmit. Sem haragot, sem örömöt, semmilyen érzelmet.


Csak vagyok. Nem nagyon kommunikálok, egyedül akarok lenni de dolgoznom kell. Nagyon sok volt, de most nem érdekel. Csak létezeka semmiben.


Megeshet hogy megpattan az agyam ilyen állapotban és csinálok valamit? Sosem vezettem le radikálisan a feszültségemet, így nem is volt gondom. Most van és sok egyszerre.



2020. ápr. 15. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:

Le vagyok lassulva. Olyan mint egy lidércnyomásos álom. Ez a napom már örökkévalóságbak tűnik.


Remélem értitek mit szeretnék.

2020. ápr. 15. 15:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok hozzáértő, de ez érzelmi nihilnek (üresség) hangzik. Nem tudsz egy pszichológust felhívni, valahogy konzultálni? Kétlem, hogy bántanál másokat, de hosszútávon nem jó így élni, valami megoldást kell rá találni.
2020. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérj segítséget.

A te helyzetedben szerintem elengedhetetlen a terápia; leulni pár alkalommal egy pszichologussal, elmondani hogy hogy érzed magad, és meghallgatni a tanácsát.

Nem csak a mentális betegek járhatnak ilyenekre, hanem azok is, akik nehezen birkoznak meg a stresszel.


Én életemben összesen 4 alkalommal voltam ilyen beszélgetésen, és pusztán az, hogy van, aki meghallgat, nem ítélkezik, sőt ismeri is annyira az emberi elmét, hogy tanácsot tudjon adni, hatalmas segítség volt.


Ha pedig úgy érzed, hogy bántanál is valakit, akkor szerintem valamilyen szinten kötelességed is tenni valamit, és nem csak várni, hogy ez megtortenjen.

2020. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igaz lehet. Nem érzem hogy bántanék valakit csak bizonytalan vagyok. A nihil jó szó rá mert nagyon üres. Nem tartok igényt a beszélgetésre. Ennek ellenére is kéne?

Nem ódzkodok tőle de most nem akarom. Pedig voltam már. Nem régóta tart ez.

2020. ápr. 15. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy cseppet erőltesd meg magadat, és keress, találj olyan dolgot, ami lefoglalhat, érdekelhet ebben a nehéz időszakban is. Ez segíthet új motivációkat találni.
2020. ápr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!