Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elhatároztam hogy mindent meg...

Elhatároztam hogy mindent meg fogok szerezni amit akarok. Nem érdekel az ára. Milyen úton érdemes elindulnom?

Figyelt kérdés

A minap belemtörölte valaki a lábát és mivel a százezredik alkalom volt betelt a pohár. Ezen felül is van millió gondom. Van igazság a világon, de annak az ára túl nagy. Egy szemét leszek vagy hívjatok aminek szeretnétek: mivel fogjak hozzá?


Jól fogok élni gondok nélkül. A kérdés hogy hogyan álljak neki.



2020. ápr. 15. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nyerj a lottón!
2020. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Van egy képlet ami lefedi az univerzum teljes egészét, ha tudod használni akkor Isten leszel.


E=mc2

2020. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tetováltass magadra börtöntetkókat, tegyél vastag kamu fuxot a nyakadba.. onnanstól kezdve egy tükör kell és addig kell előtte állni és bámulni a tükörképedet, míg meg nem győzöd magadat, hogy menő vagy.
2020. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszt hármas, bízok benne hogy felizgultál tőle.
2020. ápr. 15. 18:08
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Én el is élveztem.
2020. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
A pénz szerzés útján indulj el. Lottózás ezerrel, szerencsejátékok orrvérrzésig, illegális tevékenységek. Természetesen mindnek meg vannak a maga buktatói. Sok ember kötött ki miattuk diliházban, hajléktalanszállón, börtönben, temetőben.
2020. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
a cél terv nélkül csak álom
2020. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Ajánlom elolvasásra Napoleon Hilltől a Gondolkodj és gazdagodj c. könyvet.
2020. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Olyan úton, ami során megszerezhetsz mindent, amit akarsz.

Mondjuk az elég gyerekes elképzelés, hogy direkt szemétkedni akarsz, és azt hiszed így nem lesznek gondjaid...

2020. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy meno, a menoskodessel csak mumayer leszel, egy luzer. Marpedig ha ilyeneken torod a fejed, akkor biztos nem vagy meno.
2020. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!