Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy esti képzeletjáték?...

Egy esti képzeletjáték? Hogyan követnétek el a "tökéletes" gyilkosságot?

Figyelt kérdés

Mikor, hol, hogyan?


Gondolkoztam de nekem nincs olyan sok ötletem. Talán mérgezés vagy valamilyen durván fertőző dolog szervezetbe juttatása, amit nehéz észrevennie. Lassú mérgezés gyógyszerekkel pl.



2020. ápr. 15. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

1. Az áldozatot még csak véletlenül sem kapcsolhatják hozzád.

2. Minden előre precízen meg kell tervezned percről percre.

3. Semmilyen nyomot nem hagyhatsz.

4. A lehető leggyorsabban kell végezned az áldozattal, ha lehet ne használj fegyvert.

5. Soha ne térj vissza a tetthelyre!

2020. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez saját kútfő, vagy jártas vagy az ilyenekben?
2020. ápr. 15. 22:46
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem akarod te azt tudni.
2020. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Igazából nem a filmekből kell kiindulni. Tételezzük fel meg szeretnék ölni valakit, aki falun lakik és meg tudom hátulról közelíteni a házát úgy, hogy ne vegyen észre senki, akkor szimplán csak bemegyek, megölöm bárhogy, amivel nem csapok zajt, majd eljövök. Mindezt kesztyűben és a kesztyűt elégetem kb bárhol.
2020. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Azt nem tudom, de megvan a tökéletes kínzó terem.


Képzeljesek el egy beázott pincét, aminek kb 180 cm a felmagassága.


Kb 30 éven át állt venne derékig a víz. Ami néha alacsonyabb volt. Az eredeti fa ajtók amik lent voltak a pincében, amit még az 1900as években raktak be elkorhattak, kidőltek a helyükről és befeketedtek.


Nagyon durván horror hangulata van. Nyílván semmi sem lehet hallani, nincsenek ablakok, semmi.


1 db fényforrás van, ilyen kőműves lámpa. Lényegében 1 db hosszú vezeték, aminek a végén van a legegszerűbb lámpa aljzat a vezetékbe építve és csak egy régi égő. Ez fel van szegecselve a falra.


Az a klasszikus amik megtudsz lökni és ide oda ingadozik ezzel elég ijesztő hangulatot ad. Meg persze a fénye nem erős.


Szóval mindez tökéletes lenne a kínzásra és megadná a hangulatot hozzá.


Mindig ezen gondolkoztam el amikor lementem :D


Meg ez amúgy nem lakóház picéje. Egy kis faluban egy kb hetente 2-3x csak általunk látogatott cég irodája.


Szóval nagyon esély se lenne megtalálnia valakinek véletlenűl.


A hangnak meg 3 ajtó kéne át utaznia és elég sok helyen mire kiér esélytelen....

2020. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Ja meg már a pincefeljáróban találtunk denevért is, ami a közeli padlás feljárón keresztűl mehetett oda.


Szóval nagyon muris hely.


(igen, elég sok denevérünk van a padláson)

2020. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hmm talán csak nem a Riverdale-ből szedted?

Amúgy lehetőleg úgy kell beállítani mintha öngyilkosság lett volna szerintem. Így más nem keveredik bele és nem is fognak nyomozni nagyon az ügy után.

2020. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha lehet távolról mérgezném meg az illetőt. Más nevében küldök csomagban olyat amit szeret kicsit felturbózva.

Ha hirtelen felindulásból történne, akkor az eszméletlen test valahol távol a betonba kötne meg úgy 2-3 m mélyen.

Egy ismerősöm azt mondja, ha valakit el kéne tüntetni, akkor nagyvárosi szeméttelepen tenné.

2020. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tud valaki az öngyilkosság kirakatra egy példát? Nem tudom hogy elkepzelni, komolyan. Oké, "leugrik" valahonnan meg ilyenek, de mi lehet még?
2020. ápr. 15. 23:48
 10/16 A kérdező kommentje:
Talán én elásnám vagy ledarálnám és úgy temetnem valahova. De ezt már semmilyen ember nem fogja megtenni aki nem született pszichopatanak, az biztos :D
2020. ápr. 15. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!