Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a maximalist...

Mi a véleményetek a maximalista emberekről?

Figyelt kérdés
Akik amit elhatároznak annak úgy kell lennie.

2020. ápr. 15. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Attól függ. Én pl kitalálok magamnak egy célt, és ha belegebedek, nem eszek, nem alszok, akkor is megcsinalom. Ilyenre gondolsz?

Rám van aki felnéz emiatt, mert "kitartó" meg "határozott" vagyok. Olyanról nem tudok aki ezért nem bírna. A saját solgomat csinalom csak, talán azért.

2020. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

“Akik amit elhatároznak annak úgy kell lennie.”


Ez nem maximalizmus, hanem erőszakosság, akaratosság.


Én maximalista vagyok, ami azt jelenti, hogy magas elvárásaik vannak magammal szemben, ennél fogva nehezebben elérhető céljaim is vannak, amiknek az eléréséhez mindig mindent a legjobban akarok csinálni, leginkább magam miatt.

2020. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Egy maximalista sosem lesz boldog, mert nem tud élvezni semmit, nem tudja megélni a perc örömét, mindig többet akar.
2020. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, ez nagyon nem igaz :)
2020. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem igaz hát. Az vagyok, méhis baromi boldog vagyok mert cselekszek és elérek. Ennyi. Mindig van örömforrás. Inkább soha nem vagyok elégedetlen rinyagép. Na az nem, az biztos :D
2020. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Ez akaratosság és merevség.


De minden a mértéktől függ. Egy szint felett a maximalizmus mérgező és destruktív annak ellenére, hogy sokan dicsőítik

2020. ápr. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Teljesítménykényszeresek.
2020. ápr. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

És az miért baj, 7-es?

Én mondjuk így ebben az évben többet fejlődtem mint az előző kettőben együtt. Mi vele a gond ha élvezem? Ne általánosíts kérlek.

2020. ápr. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem írtam, hogy baj. Ez a meglátásom az ilyen emberekről. Megvan ennek a tulajdonságnak előnye.
2020. ápr. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
* az előnye
2020. ápr. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!