Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiváncsi lennék a véleményetek...

Kiváncsi lennék a véleményetekre az alábbi történet szereplőivel kapcsolatban. Milyen embereknek tartjátok őket? Kinek a viselkedésével szimpatizáltok, kivel nem?

Figyelt kérdés

Első nap:


gyk kérdés, emberek vagy párkapcsolatok kategóriában, valami olyasmi témában, hogy mi a fontos egy férfiban.


ismeretlen válaszoló válaszának lényege: a kedves, intelligens pasik jönnek be neki.


(Sajnos a konkrét kérdést illetve választ már nem találom.)



hetero srác privát üzenetet küld ismeretlen kérdezőnek:

Szia! Ha van kedved társalogni egy kedves, intelligens, 27 éves férfival, akkor jelezz vissza nyugodtan. Ha kényelmesebb számodra, mehetünk Messengerre is. :)

Ő lennék én, hogy tudd, kivel beszélgetsz: (kép)



ismeretlen válaszoló válaszol hatero srácnak:

Szia, köszönöm a leveledet, de én csak egy meleg srác vagyok, igy ismerkedni nem tudsz velem. Ezzel együtt szivesen haverkodom, barátkozom, dumálok veled, ha még igy is érdekel a dolog. Tudom, hogy lánynak hittél, és ismerkedő szándékkal irtál rám, de ne érezd kellemetlenül, vagy ne érezd mocskosnak magadat emiatt. Én is ismerem ezt az érzést, Én is voltam már hasonló szituációan. De hidd el, tisztességes srác vagyok, nem vagyok az a fajta, aki miatt ez az érzés indokolt lenne...



Semmi válasz.



Következő nap:


gyk kérdés, emberek kategóriában: Szerintetek helyes ez a riporter pasi, aki a videóban szerepel?


ismeretlen válaszoló válaszol:

A kék pólós?

Nekem több szempontból is az esetem!

Szeretem az ilyen nem állat módra kigyúrt, de azért egészségesen izmos testalkatú pasikat

Oda vagyok, ha egy ilyen testre teniszpólót húznak, mert egy dagadó bicepszen, egy széles vállon irtó szexin áll

Oda vagyok a barna szemért

Oda vagyok a borostáért, a rövid szakállért

Oda vagyok a hosszabb fazonú, de nem oldalt felnyirt frizuráért

Végül kedvelem a teltebb, jóindulatot sugárzó férfi arcokat, szemben a csontosabb, markánsabb arcberendezéssel (tapasztalat szerint az ő egyéniségük is túl száraz és kemény nekem, éppen, mint az arcuk.)

Kár, hogy a jobb kezében van a mikrofon, mert ha ehhez az összhatáshoz még lenne rajta egy sportosabb karóra is, az feltenné az ire a pontot.

Az egyetlen, ami ebben a pasiban lehetne még jobb is, ha kicsit szélesebb, fitosabb lenne az orra, mert arra nagyon bukom :D De hát senki sem lehet tökéletes.



Tegnapi hetero srác ismerkedős privát üzenetet küld ismeretlen kérdezőnek, az előző napi szöveggel.



Ismeretlen kérdező, aki nem más, mint az előző napi meleg srác, válaszol:

Ezt már komolyan mondom, nem hiszem el, ilyen a mesében nincs... De szerintem te se...



Semmi válasz.



meleg srác, negyed óra múlva irja:

Ha én becsületesen válaszra méltatlak, mikor rámirsz, ám reagálhatsz rá két szóban, nem vagyok leprás...

ám rohadt rosszul esik nekem, ha levegőnek néznek


sok szerencsét, remélem sikerül majd egyszer lányra is ráirnod. ;)

Hát, bocsi... :)



hetero srác ezúttal azonnal válaszol, (teljes szöveg idézve):

Sikerült már nem egy nőt felvennem innen Messengerre vagy Viberre.



meleg srác irja:

Oké, sikerüljön most is, azt kivánom Neked, őszintén!

És köszönöm, hogy nem néztél levegőnek, hanem válaszra méltattál.

Hidd el, elég sz@r élet amúgy is olyannak lenni, amilyennek születtem. Én sem kértem, hogy igy legyen. De becsületes, jó ember igyekszem lenni, aki tisztelettel viszonyul másokhoz... Jól esik visszakapni, identitástól függetlenül.

Tényleg sok sikert!:)



Semmi válasz.



Meleg srác irja:

egy utolsó gondolat

Azért egy észrevételt még engedj meg: amikor én irtam olyat (akaratlanul), ami a Te önérzetedet sértette, arra rögtön reagáltál. Amikor egy udvarias két szavas válasszal elkerülhetnéd, hogy a másik önérzete legalább ennyire sérüljön a levegőnek nézéstől egy ilyen vismajor, faramuci szituációban, olyankor viszont tojsz bele...

Egy olyan pozitiv karakter, amire a felhasználóneved utal, nem igy viselkedik.



Mi a véleményetek a két szereplő jelleméről, viselkedéséről? Ki és miben hibázik?


Nemet, kort, sőt, jelen esetben nemi beállitottságot is irhattok...


Köszönöm!



2020. ápr. 16. 00:05
 1/10 A kérdező kommentje:

Rosszul idéztem. Csak két szó maradt le a végéről, azonban szerintem nagyon fontos két szó:


meleg srác válasza másodszori összefutásra:


Ezt már komolyan mondom, nem hiszem el, ilyen a mesében nincs... De szerintem te se... Hát, bocsi.

2020. ápr. 16. 00:13
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

A hetero srác valszeg mindenkire ráír, nem visz bele túl sok energiát, hiszen ugyan azt a sablonszöveget tolja.

A meleg srác nekem iszonyat sok, nem bírom az ilyen arcbamászós embereket. Pl ezt: "vagy ne érezd mocskosnak magadat emiatt. Én is ismerem ezt az érzést, Én is voltam már hasonló szituációan. De hidd el, tisztességes srác vagyok, nem vagyok az a fajta, aki miatt ez az érzés indokolt lenne..." úgy ahogy van ki kellett volna hagynia. Ez számomra már tolakodó, túl sok.

A következő napi komment úgy ahogy van ömlemgés de itt a kérdésre válaszolt ezért nem mondanám hibának.



"Ha én becsületesen válaszra méltatlak, mikor rámirsz, ám reagálhatsz rá két szóban, nem vagyok leprás...


ám rohadt rosszul esik nekem, ha levegőnek néznek



sok szerencsét, remélem sikerül majd egyszer lányra is ráirnod. ;)


Hát, bocsi... :)"

Ez szintén teljsen felesleges. A heteró srác nyilvanvalóan nem akar ismerkedni, a meleg srác válasza sem nyit újabb témát, lezártnak tekinthető a dolog, ez így csak erölködés.



"Hidd el, elég sz@r élet amúgy is olyannak lenni, amilyennek születtem. Én sem kértem, hogy igy legyen. De becsületes, jó ember igyekszem lenni, aki tisztelettel viszonyul másokhoz... Jól esik visszakapni, identitástól függetlenül.


Tényleg sok sikert!:)"

"egy utolsó gondolat


Azért egy észrevételt még engedj meg: amikor én irtam olyat (akaratlanul), ami a Te önérzetedet sértette, arra rögtön reagáltál. Amikor egy udvarias két szavas válasszal elkerülhetnéd, hogy a másik önérzete legalább ennyire sérüljön a levegőnek nézéstől egy ilyen vismajor, faramuci szituációban, olyankor viszont tojsz bele...


Egy olyan pozitiv karakter, amire a felhasználóneved utal, nem igy viselkedik."


Szinten sok és felesleges. Kéretlenűl zúdított rá olyan dolgokat a meleg srác a heteróra, amit idegenekkel nem szokás megosztani.


Szerintem a meleg srác túl nyomulós, túl sok. Én legalábbis nem szeretem, ha ismeretlenek olyan problémákkal trtaktálnak, amiket normál esetben többévnyi ismertség után "illik" atbeszélni.

A hetero srác szimplán lyukat keres. Nem szép tőle, hogy válaszra sem méltat de ezen az oldalon ez szerintem megszokott. Nyilván a való életben egy ilyen szituációban bunkónak titulálnám.

2020. ápr. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

meleg srác első üzenetben szerintem próbálja oldani a helyzetet, hetero srác zavarát, kellemetlen érzését, jó szándékkal


cserében egy két szavas válasz, egy köszi, nem gond, vagy egy igy alakult, hülyén jött ki, vagy egy kösz, mégsem sem érkezik


második nap ennek ellenére megint udvariasan válaszol, de próbálja humorral elütni a kinos helyzetet.


megint nem érdemel visszajelzést.


utána miért csoda, ha próbálja megértetni a hetero sráccal, hogy totálisan bunkón viselkedik, ráadásul ok nélkül?

2020. ápr. 16. 01:17
 4/10 A kérdező kommentje:

nekem az a zavaró a történetben, hogy mig az egyik totálisan igyekszik emberien viselkedni, minden hátsó szándék nélkül, addig a másik emberszámba sem veszi.

miközben sejthető, hogy ha nagyobb lenne a mellbősége, már régen fűzné, ugyanilyen egyéniség mellett.


ez igy egy nagyon kétszinű viselkedés szerintem!

2020. ápr. 16. 01:21
 5/10 A kérdező kommentje:

Amúgy azt mondod, hogy a meleg srác kéretlenül zúdit rá olyan dolgokat a heteróra, amiket idegenekkel nem szokás megosztani


de talán csak olyan alapon teszi, hogy "bakker, ha már magatól nincs benned egy csepp empátia meg kedvesség, de még csak elemi udvariasság sem, a pofádba nyomom, hogy emberi lény vagyok, és a bunkóságodat hogyan élem meg, hátha attól észhez térsz kicsit!"


És ha abból indulunk ki, hogy idegenek között mit illik, hát például illik válaszolni az üzenetre, bárkitől kaptuk, bármi okból. Még a téves üzenetre is. Mert egy másik emberi lény küldte, aki választ vár, és nem sértem meg azzal, hogy negligálom.

Én még igy tanultam, hogy ezt kivánja az elemi udvariasság és emberiesség.

2020. ápr. 16. 01:59
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Valószínüleg a melegnek van igaza, de teljesen fölöslegesen akarja okítani ezt a valószínüleg felnőtt férfit.

Biztosan nem most fog változtatni se a párkeresési szokásain (kéretlen levelek), se pedig a bunkóságán.

A meleg fölöslegesen próbálja magyarázni neki. Csak magát hozza kínos helyzetbe. Vannak emberek, akiket csak békén kell hagyni és hadd legyenek maguknak hülyék/tuskók.

2020. ápr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Ja és azt kifelejtettem, hogy a meleg ebben hibázik, hogy túlságosan érzékenyen érinti a helyzet és önjelölt etikatanárt játszik.

Ez egyébként személyiségfüggő, de lehet fejleszteni, hogy van amit el kell engedni. Eleve neked se kéne válaszolni ilyeneknek, ha tudod milyen ember. Valszeg 10/9 ember nem is válaszol neki. Lehet ezt bunkóságnak tartani, szerintem ez a sablon udvarlás is az, meg hogy egy teljesen random válaszolóra ráír és nyomul. Na de kinek mi.

2020. ápr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a meleg srác teljesen normálisan válaszolt nem volt se bunkó se tolakodó a heter fiúval.A hetero fiú szerintem egy olyan ember aki itt próbál becsajozni és szerintem bunkó is volt hogy nem válaszolt szegény meleg fiúnak pedig a meleg srác normális volt vele.

En is nem 1x jártam már így hogy itt gyk-n írtsm egy valaszt és másnap rengeteg level fogadott fiúktól hogy ismerkedni akar meg ilyenek sőt még egy pedofilhoz is volt "szerencsém"

L és a fiúkat szeretem

2020. ápr. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a melegnek egyszerűen sok negatív élménye volt.Egy idő után megunnod és szeretnéd azt,hogy átérezék a helyzetet.Valamilyen szinten megértem a meleg srácot,mivel biszex vagyok.Sokkal könnyebb egy sráchoz oda mennem,mint egy lányhoz.(lány vagyok)A hetero srác nem írt sokat,így nem lehet annyira ismerni.Emiatt róla nincs nagy véleményem csak az,hogy udvariatlan.A meleg srác kissé érzékeny.Meg kénne tanulnia az érzelmeivel bánni.Egy teljesen idegenen ennyire megsértődni.
2020. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

Rám is írt a srác, de egy kis gondolkodás után végül nem válaszoltam neki, mert nem akartam felesleges köröket futni.


Szerintem túltoltad ezt az egészet és tovább kellett volna lépned a dolgon neked is már az elején. Bunkó volt, tény. Te pedig hiperérzékeny és feleslegesen hisztiztél egy idegennek.


24/F

2020. ápr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!