Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gazdagok vagy szegények...

Gazdagok vagy szegények lesznek inkább öngyilkosok?

Figyelt kérdés
A mostani válságban. Egy szegény ugye mindig létbizonytalanságban él, de aki gazdagsághoz szokott és most hirtelen elfogy a pénze, azt jobban megviseli?

2020. ápr. 16. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mások hogyan szokták, de én akkor akartam öngyilkos lenni, amikor szegény voltam.
2020. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

A gazdagok mindig előre járnak,állandóan fejlődnek képzik magukat.

Max annyit fognak érezni sarkított,hogy nem vesz havonta 3 kecót csak 1,2-t.


Szegények inkább,én is akkor akartam magam kinyírni amikor az volt.

2020. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

A gazdagoknak is lehetnek kemény problémái, főleg ha nem becsületesen szerzik a pénzt, de mikor nincs mit enned és nincs hova menned, az egy annyira mindent átható, reménytelen és sötét érzés, hogy őszintén csodálom azt, aki nem őrült bele.


Én akkor akartam öngyilkos lenni, mikor éheztem és úgy éreztem, nincs kiút. Az tényleg maga volt a pokol.

2020. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság vissza vezethető ezer dologra, lelki sérülés, hirtelen felindulás, párkapcsolati és egyéb problémák, stressz, stb.


Csomó olyan dolog, ami pénztől függetlenül mindenkit érint.

2020. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Cselédlányok annó nagyon gyakran lettek öngyilkosok. De ők is legtöbb esetben egy szexuális kihasználtság után. És ők tényleg gyakorlatilag is nincstelenek voltak. Egy batyuba belefért a teljes vagyonuk.

De szegénynek született, emberek kizárólag anyagi okokból a legeslegritkább esetben lesznek öngyilkosok.

Míg egy drasztikus elszegényedést testileg és lelkileg egyszere túlélni kevesen tudnak. Legfeljebb lassú öngyilkosságot választanak. Ital, drog, bűnözés és/vagy prositució.

Amúgy a gazdagság sokszor nem jár közel sem boldogsággal. Sőt sok, sok feszültséggel tud együttjárni. Aki gazdag és boldogtalan. Na ő még a pénz boldogító hatalmában, és annak a megváltó hatalmában sem tud hinni.

A pénz csak lehetőség, bár jóra és rosszra is.

Aki gazdag és boldogtalan, ő nem mondhatja, hogy akkor most jól elszegényedek, és akkor majd boldog leszek.

2020. ápr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!