Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok ilyen?

Csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Létezik az alapzófóbia? Egyszerűen undorítónak tartom én akkor se használtam soha amikor volt pár miteszer vagy néha kisebb pattanás az arcomon. Mindig csak szempillaspirál és rúzs nem tudnám azt a borzalmat elviselni a fejemet olyan érzés mintha a bőrőm nem kapna levegőt. És nem nem vagyok rá allergiás.
2020. ápr. 17. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Hosszú kihagyás után tegnap alapozóztam és pont ugyanezt éreztem benne. Szerintem nem is fogok már visszatérni hozzá
2020. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a körömlakkal vagyok így. Mintha lenne egy réteg ami idegen eredetű és késztetést érzek, hogy megszabaduljak tőle. A rúzst lenyalom, a szempillaspirál belemegy a szemembe és könnyezni kezdek tőle.. vagy ha nem is megy bele akkor meg félek hogy belemegy.

Alapozót még nem próbáltam, nem fogok remélhetőleg.

Szóval nem vagy egyedül.

2020. ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nem jót használtál. Ajánlom a BB krémeket, amik lehellet vékony réteget alkotnak, fényvédő van bennük és ápolják a bőrt, miközben van némi fedésük is.

Szerintem a pattanások undorítóbbak mint az alapozó, engem zavarna ha miközben beszélek valakihez a gyulladt gennyet nézi a szemeim helyett.

2020. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

BB krém, hogyne. Egy sötét zsíros massza az egész. Nem is gyártanak belőle normális színűt és a szaga is gusztustalan. Meg csillog tőle az ember feje, mintha egy talzsírba fejelt volna.


Volt egy porcelánbézs matt alapozóm, az vállalhatónak tűnt, de mióta nem használok a hidratálón, a retinolszérumon és a fényvédőn kívül semmi mást az arcomra, az is kényelmetlen.

2020. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pattanásokon pedig nem segít az alapozó. Olyan patyolattisztán kell tartani a bőrt, mint az állat, akkor eltűnnek. Amíg a pórusok megtelnek szennyel, ami nem csak az amúgy is nehezen eltávolítható alapozó eredménye, hanem egy átlagos, smink nélküli nap után is szürke a vattakorong, annyi minden van a levegőben és annyit választ ki a bőröd is magából, addig nem fog elmúlni a pattanás. A sminket lemosni kb 20 perc és vagy 8-10 vattakorongnyi lemosó. Natúr bőrrel 3-4. A "gennyet nézni" meg átmeneti, 2-3 hét a megfelelő arcápoláai rutinnal és táplálkozással. Utána meg tök fölösleges alapozózni egy karikás szem vagy egy pirosas arc miatt
2020. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az alapozókat én sem szeretem, viszont a BB krém az jó. Nekem a Garnier Pure Active BB krém világos árnyalata nagyon bevált, mondjuk előtte volt pár mellényúlásom. Nekem mindenképp kell alá valami krém, arra jön a BB krém, és ha kell, akkor még egy-két pötty korrektor, ahova muszáj, aztán púder, és ennyi. Még strandon is voltam így, és tök vállalható maradt a víz után is. Egyet nem szeretek benne, hogy zsepivel, vakarózással, ruhával könnyen lejön belőle egy jó adag, szóval ésszel kell nyúlkálni az arcomhoz. Viszont érzésre abszolút rendben van, olyan mintha csak be lenne krémezve a bőröm.

Én amúgy a szempillaspirált nem bírom, utálom, ha valami van a szempillámon. :)

2020. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!