Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van ilyen “random”...

Nektek van ilyen “random” ismerősötök? Nem idegesítenek titeket? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Olyan ember, aki azt mondja magáról, hogy neki random személyisége van. Na most ezt úgy kell elképzelni, hogy néha (de nem néha, mert szinte mindig és már unalmas) ok nélkül vág valami “húdevicces”’ hülye pofát (pl rendes beszélgetések vagy munka közben stb) vagy mond valami teljesen oda nem illő, random baromságot.

Mondok egy példát:

Én: Odavinnéd ezt légyszíves az asztalra?

Ő: Igen csak kakis. Hihihi hahaha

Vagy pl munkáról volt szó és egyszer csak megszólal, hogy te kenyérevő.

És nem gyerekről beszélünk, hanem felnőtt, dolgozó férfiról. Nem tudom jobban elmagyarázni, néha ilyen full idiótaságokat mond, aminek nincs semmi értelme, meg szerinte vicces fejeket vág a semmiből. Ez normális viselkedés vagy mi a szar baja van? Mindenkivel így viselkedik és annyira kínos, mert abszolút nem vicces a pali, semmi normális humora nincs, csak beszél ilyen otrombaságokat, amikor viccesnek akar tűnni.


2020. ápr. 17. 21:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja azt lefelejtettem, hogy nem csak nők társaságában ilyen kínos, hanem férfiaknak is ugyanezeket mondja. Falra mászok már tőle, úgy megmondanám, hogy abszolut nem viccesek ezek a hülyeségek
2020. ápr. 17. 21:18
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele, kerüld a társaságát
2020. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Az mennyire felnőtt viselkedés, hogy idejöszz róla idegbetegeskedni mint egy hisztis p.icsa, ahelyett, hogy őt ráznád gatyába?
2020. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem tiszta az ilyen. Agy füvezik vagy iszik vagy ezek ütnek vissza neki amikor nem kene. Semmiképp nem jozan gondolkodasu. Vagy mentalis zavaros. Van a depresszionak is amugy ilyen tünete is. Mikor a beteg folyvast röhög vagy nem normalisan jokedvü
2020. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

21:22, olvasd már át a válaszodat, mielőtt elküldöd... A második mondatod egy nagy katyvasz.


Kérdező, nincs ilyen ismerősöm, de ha nagyon zavar, szólj rá finoman, hogy ne idétlenkedjen folyton.

2020. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*vagy
2020. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nézd a jó oldalát, ő legalább ártalmatlan

mennyi olyan idióta, rongy ember van manapság, aki nem a saját idiotizmusától érzi jól magát, hanem mások ok nélküli leszólásától, alázásától, gúnyolásától? - és ezek is felnőtt emberek


amúgy lehet, hogy pszichésn beteg, esetleg gyógyszer szed, vagy iszik


én pl nem veszem észre valakin, ha pityókás, mivel én magam se, és a környezetem se iszik... csak annyit veszek észre, hogy kb igy viselkedik...



amúgy a mai 20-30-as korosztályban felnőtt egy ilyen félkegyelmű, infantilis de-generáció, akik pontosan tükrözik, hová tart a világunk. Ezt úgy mondom, hogy én is 30-as vagyok, de csak elképedve látom őket, hogy ezek szabadon lehetnek, és nem a zárt osztályon.

2020. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És mégis mit mondjak neki? Hogy mindenki rosszul van már a szellemi sérült humoràtól, meg a magas hangú vihogásától? Velünk együtt dolgozik, én nem rúghatom ki. Arra voltam kíváncsi, hogy nektek vannak e ilyen ismerőseitek, mert pl én hallottam már máskor is, hogy valakik nagyon viccesnek gondolják magukat mert “random”’dolgokat mondanak. Ez a humor?😀

#2 jó frusztrált vagy, nyugodj le:)

2020. ápr. 17. 21:28
 9/13 A kérdező kommentje:
Vagyis a #3as, bocsi
2020. ápr. 17. 21:29
 10/13 A kérdező kommentje:
8as: igen, 25-30 között van ő is.
2020. ápr. 17. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!