Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy egy-két...

Mi az oka annak, hogy egy-két ember még akkor is fennhordja az orrát, miután bocsánatot/elnézést kértek tőlük egy apró tévedés miatt?

Figyelt kérdés
Pl. Ha mondjuk valamit elnéztem, vagy félreértettem, elnézést kérek, de még utána is csak bunkóznak. Ha tőlem kérnek elnézést, képes vagyok átlátni, hogy lehet én is valahol hibás lehettem.
2020. ápr. 17. 22:54
 1/4 Lala777 ***** válasza:
100%

Valoszinuleg nem szamitottak arra hogy meg elnezest is kersz. Vegre orultek hogy nem volt igazad erre meg elnezest is kersz.

Ami jo neked. Nekik viszont nem, mert igy nem tudnak rolad annyira rosszat mondani es hazudniuk kell maguknak rolad. Es ezt ok is tudjak hogy rossz. Na ezert bunkoznak en szerintem. Ha elnezest kertel az egy nagyon szep emberi es bolcs dolog. Bocsi a helyes irasert.

2020. ápr. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na erre még nem gondoltam érdekes :)
2020. ápr. 18. 06:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyengeségnek tartják a bocsánatkérést.Közben tudják belül,hogy ők a gyengék,mert te a bocsánatkéréssel morális "győzelmet" arattál fölöttük,és ezt nem bírják elviselni.
2020. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és igen,amit az első is írt:Mindenképpen beléd akarnak állni.Viszont,ha te bocsánatot kérsz,akkor a bántásukat nem tudják mivel indokolni,hiszen bocsánatot kértél.
2020. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!