Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek előnyös valamilyen...

Simon Petrikov kérdése:

A nőknek előnyös valamilyen szempontból, ha a férfiak azt gondolják a nőkről, hogy bonyolultak?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert az utóbbi 2-3 évben tájékozódtam, és annak a tájékozódásnak a hatására szinte ugyan olyan kiszámíthatóvá váltak nekem a nők mint a férfiak. Zavarja a nőket, hogyha egy férfi számára kiszámíthatóak?

2020. ápr. 18. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is azt hittem, hogy ismerem az embereket, de aztán mindig meg tudnak lepni. Nem csak a nők, a férfiak is. Olyan megnyilvánulásai és döntései vannak egyes ismerőseimnek, hogy csak úgy lesek néha.
2020. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Altalanositas, h kinden no ugyan olyan. Ne altalanossagbab beszelj, mert igy felesleges. Nen tudsz minden not kiismerni es nem minden no ugyan olyan.
2020. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez hülyeség, egy, általánosítani soha se jó dolog, hisz minden ember más és más, kettő, objektíven gondolkodva, lehet benne előny, hisz azt hisszük, hogy kiszámíthatatlanok, de ez nem nemtől függ, a férfiakra is ugyan úgy rá lehet húzni ezt a jelzőt. Saját magamból kiindulva, én szeretem, ha kiszámíthatatlan vagyok, hisz ez azt mutatja, hogy nem vagyok unalmas, stb, de nyilván attól még ugyan úgy vannak kiszámítható lépéseim... a józan ész, az józan ész. Vannak, akik kihasználják, hogy "bonyolultak", ezzel próbálják elérhetetlennek mutatni magukat, vannak, akik bonyolultnak mutatják magukat és vannak akik egyáltalán nem bonyolultak, hiszen van, akinek az észjárása hasonló, mint az övék, akkor meg ők tökéletesen értik egymást, szóval ez attól függ, honnan nézed
2020. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Csak az ostoba férfiak hiszik a nőket külön fajnak/bonyolultnak. Ilyen szempontból hatalmas előny
2020. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4:


Mondjuk úgy érzem, hogy mi ketten különböző okok miatt gondoljuk azt, hogy a nők nem is bonyolultak, de ez lehet hogy nem is számít.

2020. ápr. 18. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy kiszámíthatóak?
2020. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egyes férfiaknak előnyös csak, ha azt hangoztatják, hogy a nők milyen kiszámíthatatlanok. Ha a nők amúgy is furán gondolkodnak, akkor ugye teljesen felesleges megprobalni megértetni őket, (nem mind férfi a nőt, hanem mint ember az embert) és bármi nézeteltérés is legyen köztük, a férfi rafoghatja arra, hogy a női gondolkodás már csak ilyen logikátlan.


Mert ha megfigyelted, ezt a női kiszamithatatlanságot általában nem a nők, hanem a férfiak hangoztatják, és 100bol 99szer nem pozitív kontextusban.

2020. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,a taktikázókat biztos,hogy zavarja.Van belőlük bőven.
2020. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!