Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jólesne egy válasz erre, mert...

Jólesne egy válasz erre, mert elég nehezek a napjaim. Miért rettegek a büdös nagy semmitől?

Figyelt kérdés

Amiket érzek (nagyjából)

- Bűntudat

- Félelem

- Néha belső szorongás ami nem vetül soha a külvilágra

- Rossz előérzet

- Valami szomorúságféle



Ezek gyors váltakozása gyötör közel egy hete. Spotrolok, alszok, eszek eleget, van társaságom, beszélgetek emberekkel, dolgozni is járok, mi okozhat bajt?


Kérlek titeket ne csak két szavas válaszokat küldjetek, mert nem fog segíteni. Csak pár sor, hogy mit kezdjek mert kezdek kibukni.



2020. ápr. 18. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy enyhe pánik, vagy pánikszerű jelenség, vitaminhiány, vagy most ilyen a ciklusod. Még ha férfi vagy is, lehetnek rosszabb napjaid. Foglalkozz valami vidám dolgokkal, hidd el, elmúlik 🙂
2020. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

22/F


Egyébként mindent próbaltam már. Olvasni, meditalni, spontán mosolyogni, nevetni, mindent. De igyekszem tovabbra is ezeket alkalmazni, hátha.

2020. ápr. 18. 21:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt megkérdezhetem, hogy alapvetően befelé forduló, önelemző embertípus vagy-e? Illetve hogy szoktad-e tudatosan művelni magadat? (Pl. tudod, hogy x téma érdekel, benne vagyok, arról olvasol, kutatsz, nézel videókat, bármi.)


Ha erre válaszolsz, az alapján írnék talán egy választ, hátha segít.

2020. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam: *benne vagy
2020. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Annyit figyelek magamra lelkileg hogy jól vagyok-e. Ha igen jó, ha nem meg javítani próbálok.


Bele tudok merülni dolgokba igen.

2020. ápr. 18. 22:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor esetleg arra biztatnálak, hogy figyelj jobban befelé. Biztos, hogy a büdös nagy semmi okoz rettegést? Nincsen benned valamilyen belső konfliktus?


Biztos az egzisztenciád? Elégedett vagy azzal, ahol tartasz? Azt csinálod, amit csinálni szeretnél (pl. munkában)? Megfelelő társaság része vagy? Van lezáratlan ügy az életedben?


Más: Félsz a betegségtől? Fél(nek) olyan(ok) a betegségktől, akikkel együtt élsz? Nem olvasol mostanában több olyan médiát, ami lehúzós? Nem akadályoz valamiben / tesz tehetetlenné valamiben a bezártság?


Egyébként próbáld ki azt, hogy elhelyezkedsz kényelmesen és elkezdesz olvasni valamit (szépirodalmat, filozófiát, valamilyen olyan témában, ami érdekel). Hallani fogod, ahogyan a "belső narráció" a fejedben reagál az olvasottakra. Ettől jobban összhangba tudsz kerülni magaddal, a saját gondolataiddal. Én ilyen állapotban gondolkodnék el az élethelyzetemen. Amikor letisztult a fejem a világ zajaitól.


Nem tudom, hogy segítettem-e, nagyon keveset tudok Rólad és a helyzetedről. Ha gondolod, írhatsz esetleg hosszabban privátban. Nekem is szokott ilyen lenni, mint Neked, nagyon rossz, ezért örülnék, ha tudnék valamit segíteni.

2020. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes tőled hogy ilyen bőven válaszoltál!

Sokat olvastam a jávány előtt is és most is. Hunytam most fél órát és jobban lettem kicsit, de ez napok óta így megy. Talán csak a kimerültség lehet? De hiszen alszok annyit amennyit tudok mikor van rá módom, és akkor is ez megy.

Viszont kihámoztam egyéb szellemi dolgokat az üzenetedből amiket megfogadok, mert ismertem ugyan már őket, de el lettek felejtve te pedig felfrissítetted. Azt hiszem tudom hogy hogy kell csinálnom.

Lényegében teljesen követem amit mondasz. Köszönöm hohy szántál időt rám és hogy még ma válaszoltál!

2020. ápr. 18. 23:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Örülök nagyon, ha segíthettem! :) Remélem, sikerül megoldanod! És a pihenés is tényleg fontos, igazad van.
2020. ápr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatást!
2020. ápr. 19. 00:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nezd meg a Bekes harcos utja filmet. Abban pont azzal kuzd a fohos amivel te most. Nekem bevalt.
2020. ápr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!