Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki szereti az esős, borús...

Aki szereti az esős, borús időt, mit szeret benne?

Figyelt kérdés

Amikor esős, borult idő van mindig szomorú és lehangolt vagyok. Nem egy embertől hallottam már, hogy ő szereti ezt az időjárást.

Aki szereti, mit szeret benne? Hátha én is pozitív szemmel tudnám nézni, amikor szürkeség van kinnt :D


2020. ápr. 19. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Mivel én egy magányt kedvelő, kis bezárkózott lány vagyok, szeretem mikor kint esik és rossz idő van, kb. illik a megszokott kis hangulatomhoz :D Nemtudnám még másképp leírnide olyan jó érzés.
2020. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Igazából én olyan Augusztus környékén amikor sorozatban +40 fokok vannak odakint akkor nagyon vágyom egy szürke, borongós, hűvös időre. Decemberig szoktam élvezni ezt az időjárást, viszont januártól én már depressziós vagyok elég sűrűn tavaszig. Én azt a két hónapot Legszívesebben törölném az életemből.
2020. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Én elég gyakorlatias szemmel nézem az esőt. Nálunk pl. kb. három hete nem volt és mára sem mondják, ellentétben a többi megyével. Már minden kiszárad, nem nőnek a növények és ebből kifolyólag méregdrága lesz a gyümölcs és a zöldség, ami már most is aranyárban van.

Ráadásul hatalmas a por. Szóval nagyon szeretnék egy hatalmas, frissítő esőt. Az eső, a víz maga az élet, ha nincs, minden meghal.

Nyári hőségben meg kifejezetten szuper tud lenni!

2020. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Felvehetem a kabátom és nem látszik a testem.
2020. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Szeretem az esőt, főleg az esőillatot, de tényleg lehangoló hosszútávon.

Plisz ilyen szeles, nyári viharokat is szeretem.

2020. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Azt szeretem benne, hogy ilyenkor általában nincs 1000 fok, gyűlölöm a meleget, nem süti ki a nap az ember szemét

(ha már lekerül a kabát rosszul érzem magam)

2020. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Én csak a gyors nyári záporokat szeretem, amik kicsit lehűtik az időt, meg az eső illatát. Az állandó esőzést utálom
2020. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Ez most dinkán fog hangzani, de én a vihar előtti szürkeséget szeretem. Jobb szó híján izgatott leszek tőle, mintha a levegő statikussága engem is feltöltene. Imádom! Boldogság szerű...
2020. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

A napsütés meg én nem vagyunk barátok. Csúnya az arcbőröm, pattanásos, rosaceás, szeplős, minden. Ha még le is ég, akkor már egyenesen hányingerem lesz a látványától, és nem csak nekem... Kenegessem, ok, csak épp nincs az a fényvédő, amitől ne lenne még zsírosabb és ragyásabb.

A szemem is fényérzékeny lehet kicsit, napszemüvegben pedig még idiótábban festek, mint anélkül.

De úgy összességében is: én mindig azt éreztem, hogy a napsütés nem feltölt, hanem kiszívja azt a kevés energiát is belőlem.

2020. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt, hogy hűvös van, nem süt annyira a nap. Én pont a meleget nem szeretem, amikor nem csak alig látok a naptól, de meleg van és levegőt is alig kapok.
2020. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!