Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan élvezzem ki az életet?

Hogyan élvezzem ki az életet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elég bátor.Szégyellem magam társaságban.Mikor egyedül vagyok akkor azt érzem,hogy mindenkit nagyonszeretek.De ezt nem merem kimutatni.Ez tudom,hogy nem vezet jóra.Mégis,hogyan tudnék ezen változtatni?

2020. ápr. 20. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Lepesrol lepesre. Eloszor egy ket emberrel osztod meg a dolgokat azok reagalnak valamit aztan jon a kovetkezo. Ugy szoktam elkepzelni egyes tarsasagokban, hogy akikkel beszelek, lehet, hogy soha tobbbet nem talalkozom ezert valami jot kene kihoznunk az egeszbol, hogy mindketten jol erezzuk magunkat. Ha nem vevo a dologra, rossz szandeku, keresek mast. Ez szerintem olyan, hogy egyre erdekesebb emberekkel talalkozom, mindig azt hiszem ennel nincs feljebb aztan meglepodom. Jatek az egesz, hisz ha mar rovid (az elet) erezzuk jol magunkat. :)
2020. ápr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!