Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti értitek ebben a logikát?

Ti értitek ebben a logikát?

Figyelt kérdés
Az emberek elkezdték nagyon bántani meg viccet csinálni az ilyen egyszerűbb, "indie voice" énekesekből, mint pl. Halsey, de közben meg olyanokat sztárolnak agyon, mint pl. Shawn Mendes, Melanie Martinez, Billie Eilish, vagy Tyler Joseph(TØP), akik ugyanúgy ebbe az indie voice kategóriába tartoznak. Ebben ugye nem csak én nem értem a logikát?

2020. ápr. 20. 05:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne keress a fiatalokban logikát.
2020. ápr. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 V. Hélix ***** válasza:
Én a felsoroltak közül kettőt ismerek, egynek van egy két dala ami tetszik. Én sem értem ezt a logikát, de az biztos, hogy rosszabb zenék is vannak amik nagyon népszerűek.
2020. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiatalokban már nem keresek logikát pedig nekem is van 22 éves gyerekem de mégse tudom követni a gondolat menetét.
2020. ápr. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!