Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek, mit szólnátok hozzá,...

Hölgyek, mit szólnátok hozzá, ha ez a férfi megjelenne házatok előtt egy Lamborghiniben, arany Rolex órával a kezén, öltönyben, és azt mondaná, hogy elvinne titeket vacsorázni egy étterembe?

Figyelt kérdés

[link]


Legyetek őszinték!



2020. ápr. 20. 11:24
1 2
 1/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
49%

Úúú, ez a csávesz nagyon nem esetem. Arany órát férfi nem hord! A férjem mivel 206 cm nem fér bele a Lamboba.

A csávót ha lecserélnénk a férjemre, aki 100x jobb pasi, az autót lecserélnénk egy RR-ra az arany órát lecserélnénk valami fehéraranyra, akkor oké :D

2020. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Maradjon otthon! :)
2020. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Elküldeném a párom, ő jobban rajong a kocsikért és az egyéb kütyükért is. :) Én nem tudom értékelni az ilyesmit, mindig mondom, hogy aki ilyesmit vesz, az szegény csak igazán.
2020. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
A csávó akit linkeltél konkrétan öreg hozzám amúgy is
2020. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Ugyan, mit akarnék egy embertől, aki az apám lehetne? Szexuálisan egyáltalán nem vonz, egy 43 éves embertől meg nem ezt a fajta hímringyóskodást várnám.


Maradok a 27 éves páromnál, majd ha akarjuk, együtt megkeressük a lambo meg az óra árát is és elköltjük valami értelmesre. Addigra ez az ember úgyis 60 és a halál között lesz valahol.



24N

2020. ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Egybol rohannek a felcsatolhatosomert, bevagnam a fickot a kocsiba es seggbeb.sznam. 🤤
2020. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
#6 Kreatív...😁
2020. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Borzasztóan megijednék, mert miért hívna randira olyan, akiről azt se tudom, hogy kicsoda?

Megmondanám neki (úgy, hogy a kapu köztünk van), hogy van barátom, aki éppen benn van, szóval legyen kedves többet ne jöjjön ide.

Az biztos, hogy az elkövetkezendő napokban csak a barátom oldalán mennék el otthonról attól tartva, hogy visszajössz.

2020. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Meginnék vele egy sört és befektetési tanácsokat kérnék tőle.


28/F

2020. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenki álszent, akit nem hat meg egy kivénhedt, egykor jóképű fhasz "kicsiafszomdegazdagvagyok" vergődése.
2020. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!