Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámul folyton?

Miért bámul folyton?

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen egy srác aki folyton bámul. Ha beszélgetek valakivel akkor látom a szemem sarkából hogy figyel és hallgatja amit mondok, vagy van hogy csak random odaáll mellém és engem figyel. Amikor meg rákérdezek hogy mivan akkor közli hogy csak nézlek. Biztos hogy nem tetszem neki mert van barátnője. Nagyon idegesítő
2020. ápr. 20. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy van barátnője nem zárja ki,hogy tetszel neki.
2020. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%

Azért nem tetszel neki mert van barátnője? :D


Megsúgom nekem is volt barátnőm de a szép lányok ugyan úgy tetszettek. :D

Sőt mai napig. :3


Viszont a az a srác a munkahelyeden biztos, hogy buta szegény. Nem ismeri a normákat meg semmit. Nem hiszem, hogy tudsz vele mit csinálni mert úgyse fogná fel szegény. Ha le ordítod a fejét akkor esetleg rájön, hogy nem kéne de akkor is fog csak egy picit visszafogottabban. Én a helyedben megpróbálnám figyelmen kívül hagyni. Legalább tudod magadról, hogy szép vagy :D

2020. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!