Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meddig fajulhat a...

Szerintetek meddig fajulhat a COVID-19 helyzet? Mekkora lehet a bűnözés, hova "süllyedhetnek" az emberek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 08:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Miért, eddig volt bármilyen fajulás a lisztfelhalmozáson kívül?
2020. ápr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem pánikolok, csupán végtelenül kíváncsi vagyok. Várom a(z esetleg bőséges) kifejtéseket!
2020. ápr. 21. 08:29
 3/21 A kérdező kommentje:
A világra gondolok nem csak itthon. Általánosságban.
2020. ápr. 21. 08:29
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
A kormány mindenre figyel, a munkanélkülieken is segít. Rendet fog tartani, és nem hagy senkit a bajban. Bízzatok bennük és ne keltsetek hisztériát!
2020. ápr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem lesz itt semmilyen nagyobb bűnözés, mint eddig. Senki nem tud nagyobbat és többet lopni, mint a politikusok.

Most is megszavazták maguknak a fizetésemelést, máshol meg a politikusok lemondanak egyhavi fizetésükről, hogy segítsék a jelenlegi helyzetüket.

Kész vicc már ez a magyar politika.


Remélem minél hamarabb visszatér minden a régi kerékvágásba.

2020. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hányan veszítik el még a munkahelyüket és hányan nem találnak állást. Ha sokáig zárva tartanak a vendéglátóhelyek és a szállodák, akkor sokan megszívják. Ráadásul sok helyen a gyárakból is elküldték az embereket.

Ahol én dolgoztam, ott az irodisták felét elbocsátották.

2020. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Betörhetnek majd hozzád a szegények hogy enni tudjanak. Én veszek fegyvereket. Ki tudja mi lesz?
2020. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Úgy vagyok vele hogy jobb félni mint megijedni. Kicsit azért aggaszt. Nem tudom mennyire higgyek el bármit, de allítólag ez teljesen megváltoztatja a világot főleg gazdaságilag stb.


Mások meg Orwelli világról beszélnek. Nem tudom mit gondoljak, de nagyon érdekesnek és """izgalmasnak""" találom az egészet.


De nyilván nem veszem viccre.

2020. ápr. 21. 08:35
 9/21 anonim válasza:
86%

Ez nem a zombi apokalipszis, aki a COVIDD miatt kezd bűnözni, az ugyanúgy bűnözne bármiért is. Akik a legnagyobb bajban vannak megélhetés szempontjából meg pont nem azok a bűnöző fajták (humoristák, vendéglátók, rendezvény-szervezők, stb). Nem politizálnék, de a Vityáék szerintem most tényleg ügyesen lavíroznak a hatékony, de a gazdaságot kímélni próbáló intézkedések között. Sajnálatosak a halálesetek, de volt év, hogy 5000 körüli volt a hazai elhalálozások száma influenza miatt. Ettől azért marha messze vagyunk most és szerintem viszonylag "gyorsan" kilábalunk belőle.


A cégek is nagyon ügyesen csinálják, válallkozóként minden ügyfelem home office-oltatja a dolgozóit, akit csak lehet, próbálnak fizetett szabikat kiadni. Nem lesz itt gond.

2020. ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy igazad lesz.
2020. ápr. 21. 08:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!