Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is vicces, szánalm...

Szerintetek is vicces, szánalmas egyes influencerek kiborulása?

Figyelt kérdés

Most láttam egy csajról videót aki bőgve, hisztizve picsog a videójában hogy neki tönkrementek az anyagi és utazási tervei idénre és nem tud elmenni “feltöltődni” a barátnőkkel kirittyentve. Ő otthon van mindig, nem megy sehova, semmi inger nem éri de azért pár napja elment kirándulni a hegyekbe a pasijával (ja az semmi. Más még normál helyzetbe se jut el oda)

Azt is mondja, nincsen sikerélménye ... aha. Szóval erről szól az egész. Mi a sikerélménye ezeknek az embereknek? Hogy kap egy újabb “kampányt” (ingyen termékek) lájkokat meg utazgatást ahol lehet szelfizni? Rendes munkahelyük nincs, gyerek nincs, sportolni csak néha. És ezek sírnak?

Nálunk most jön a baba nemsokára, elvesztettem az állásomat a vendéglátásban. Most akkor én hogyan sírjak? Jajjajaj nem tudok szelfizni meg kirándulgatni, nem kapok ingyen cuccokat brühühü. Ezek az emberek 2020-ban a való életben élnek? Tudják mi az a valódi munka, mi a valóság? Remélem a járvány eltünteti ezt a fajta jelenséget, hogy emberek jól élnek, menősködnek, amikor kb. semmit nem tettek le az asztalra.


2020. ápr. 22. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Inezre gondolsz? XD Mert most látom, hogy sír a Storyban.

Már nem is nézem a videóit egy ideje, mert egyszerűen nem tud újat mutatni, nem kreatív, mert csak ugyanaz megy. Meg unalmas.

2020. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Aki erre építette fel a karrierjét, nyilván fáj neki ha elveszti a lehetőségeit. Ahogy mindenki másnak is, hiszen te is ilyen helyzetben vagy, mégis szarul esne ha most valaki téged kóstolgatna.

Ez pont olyan sötét dolog, mint aki szerint csak a fizikai munka az igazi, mert aki szellemi munkát végez az csak a irodában kávézgat meg pasziánszozik a gépen, bezzeg ő a két kezével keresi a kenyerét. Te ugyanezt csinálod, hogy az influencer csak otthon bohóckodik meg terméket reklámoz, bezzeg te bejársz egy munkahelyre.

2020. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem eddig is viccesek és szánalmasak voltak :D Főleg azok, akik soha semmit nem tettek le az asztalra egy való világ vagy valami hasonló "színvonalú" produkción kívül :D És ettől ők már valami hírességnek képzelik magukat, feljogosítva arra, hogy ők influencerek legyenek.
2020. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

#1 vagyok.

Az még lemaradt, hogy ezek az influencerek eltűnnek a süllyesztőbe egy idő után. Pl Farkas Timi egyszerűen a YouTube-rek legalja, csak is a szponzorációkból él, meg abból hogy a termékeit vásárolják 11-12 évesek.

Inkább megnézek TheVr, Nessajt, mert ők építik fel rendesen a karrierjüket.

2020. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Első és harmadik kommentelővel értek egyet. Ismerek olyat, aki szintén nem tud dolgozni ez idő alatt, az édesapja a napokban halt meg, normális megemlékezése nem lehet, plusz a fia sem tud hazajönni az Államokból, hisz csak úgy nem repülhet most haza. Nem tudják hogyan temessék/hamvasszák el, mert a környéken senki se vállal most ilyet.

Nem tudom jobban sajnálni adrága influenszereket, mint egy hétköznapi embert, sőt egy hétköznapi személyt jobban sajnálok, mert ő legalább dolgozik, az influenszerek nagyja meg csak mosolyog a kamerába, ilyen csilli-villi dolgai vannak, ilyen szipi szupi helyen jár...

2020. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Pont erről beszélek. Van különbség ... A theVR pl tartalom, nem ilyen ingyen cuccok mutogatása. Őket nem influencernek gondolom meg szerintem ők sem magukat.

Biztos nagyon nagy munka lehet hogy ezek az influencerek kisminkelik magukat, pózolnak, utánozzák a többit meg rásózzák a szrjukat a fiatalokra. Ne vicceljünk már. Aki erre tette fel az életét megnézheti magát. Később mi lesz velük ha kimennek a divatból?

2020. ápr. 22. 09:37
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

6: Kimennek a divatból? Nincsenek a közelében sem :)

Pl. valamelyik utolsó VV-ből Vivien. Nem tudom, pontosan milyen néven fut. Az ő instáján is ott szerepel, hogy influencer :D Maximum a prostitúcióra készülőknek lehet követendő példa.

2020. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nemaRendőrség ***** válasza:
47%

Nem érdekelnek a marketingesek(mert egyébként azok).

De azért írsz pár érdekes dolgot:

1) miért fura hogy valaki sajnálkozik hogy nem tud menni nyaralni? Azért sokan mennek évente többször is. Tavaly 4x voltam, idén csak egyszer tudtam menni, még februárban. De ezt még megértem, lehetsz csóró.

2) ment a hegyekbe sétálni.

Azért ez ingyen van...

Asszonnyal mi is megyünk minden hónapban, igaz szervezett túrákra valami 1500ftért, cserébe annyi zsíroskenyér és tea amennyi belénkfér, kapunk kitűzőt, és a pénzből karbantartják az útvonalakat.


Egyébként meg csináld utána...

Sírnak itt az emberek hogy milliós fizut kapnak insta celebek, meg focisták stb. Csináld utána, minden hónapban van egy csomó új, abból kb 10 ha ismert.

És igenis nagy bátorság kell hogy valaki kiáljon és csinálja. A legtöbb ember nem mer tömeg előtt beszélni, ugyan a legtöbb ember nem mer szóbeli vizsgázni sem, mert fél beszélni.

Egyetemen tanítok, felajánlottam hogy ki lehet váltani beadandó+vizsga párost egy 10 perces kiselőadással a témáról. Egy ember nem válalta, azok akiket unszoltam kicsit hogy neked jó lenne mert látom hogy buta vagy, olyan félelemmel néztek rám.

2020. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki értelmetlen posztolgatásból akar megélni, az most így járt. Én értelmesebbeket követek, akik olyan tartalmat osztanak meg, aminek van is haszna. Például a Zállatorvos vagy a Tanulom Magam.
2020. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban nem a kiborulást tartom szánalmasnak, hanem azt, hogy kiteregetik a kis életüket, gondolván, hogy ez sokakat érdekelhet, de érdekli a f4szt, ezért nem is nézek egyet se..
2020. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!