Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csinálnátok ha nem...

Ti mit csinálnátok ha nem lenne internet? Mivel foglalnátok le magatokat a karanténban?

Figyelt kérdés
Mondjuk ugyanott tartanánk mint a nyolcvanas kilencvenes években.Lenne a tévében két csatorna,plusz kábeltévé ha lenne rá pénzünk.És csak vezetékes telefon lenne vagy utcai fülkébe járnánk ki telefonálni.Mivel foglalná tok le magatokat?Videóznátok?Játszanátok a commodore 64 számítógépeken?Társaság átok?Kártyáznátok?Néznétek a Szomszédokat,vagy a Dallast a tévében?
2020. ápr. 22. 16:42
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nem társaság,társasjáték:)
2020. ápr. 22. 16:44
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel olvasok, rajzolok, festegetek. Nem volt internetem még 20 éves koromban sem, anélkül éltem az életemet és elég introvertált kamasz voltam, tehát többnyire otthon, mégis mindig lefoglaltam magam.
2020. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt pihennék - mert ha nem lenne net, nem tudnék itthonról dolgozni.

Biztosan videóznék is, meg olvasnék, zenét hallgatnék, kreatív hobbijaimmal foglalkoznék, kimennék a kertbe, többet foglalkoznék az állatokkal, kiszortíroznék egy csomó dolgot a lakásban, amiknek az átnézésére sosincs időm stb. Rengeteg mindent lehet csinálni net nélkül! Remélem, nyáron lesz is rá alkalmam.

2020. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#2-es nekem még 30 évesen sem volt internetem.Nem is hiányzott.De mostmár hiányozna ha nem lenne.
2020. ápr. 22. 16:48
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Verném a f....mat egyik faltól a másikig.
2020. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Hiányozna, mert szeretek sorozatokat nézni, de ezer más dolog is lefoglal, pl most egy 5000 darabos puzzlet rakok ki, előtte az első egy 2000es volt, olvasok, biciklizek, futok, zenét hallgatok (ami netről van, de ha nem lenne akkor meg lehetne venni cd-n), most kezdtem el gyakorolgatni a házi sörfőzést, arról még nem tudok nyilatkozni, lehet moslék lesz de jó dolog, max később belejövök
2020. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Könyvekkel, nem tudom megunni az olvasást, kertészkedéssel, kártyázással, társasjátékokkal, dobolással, gitártanulással, főzőcskézéssel, receptekkel kísérletezgetéssel, sütéssel. A TV is menne a kukába, ha nem tudnám monitorként használni.
2020. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
És ha ki kellene mennetek az utcára utcai telefonfülkébe telefonálni az sem okozna gondot?Vagy ha le kéne mennetek az újságírót megvenni az Expressz újságot hogy munkát tudjatok keresni azzal se lenne gondotok?
2020. ápr. 22. 17:03
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha senkinek nem lenne telefonja akkor fülkéből is max csak hivatalos ügyeket lehetne intézni, ahol talán van telefon..akkor nem lenne telefonfülkéből haverokkal telefonálgatás úgyse, szóval igen..mert úgyse lenne mindennapos dolog. Ahogy néha bevásárlás közben újságot venni se lenne nagy dolog. De mire jó ez a kérdés?
2020. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#9-es csak kíváncsi vagyok mennyire tudnátok alkalmazkodni a 30 évvel ezelőtti helyzethez.De úgy làtom sok ember elvolna internet nélkül is.
2020. ápr. 22. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!