Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is undorodtok a bekaktol?

Ti is undorodtok a bekaktol?

Figyelt kérdés
En mar most attol rettegek, hogy jon a jo ido, bujnak elő estenkent. Mar ott tartok, hogy sötétben nem merek kozlekedni, max csak zsemblampaval.

2020. ápr. 22. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem undorom tőlük.

Ugyanez van velem is, csak én a darazsakkal vagyok így.

2020. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a békákat. :)
2020. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mitől? A bekakilástól igen. De ha a békákra gondolsz, azok cukik. Olyan keveset látni, nem tudom, hol találkozol velük.
2020. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom őket. Mármint, szerintem aranyosak. A kertünk nyáron mindig tele van nagyon pici kisbékákkal. :) Az egyetlen bajom velük az, hogy nyáron sok időt töltök kint a kertben, amikor már lassan kezd sötétedni, a fűben pedig alig látszanak a békák, és mindig félek, hogy véletlen rálépek egyre. Mondjuk eddig szerencsére még nem történt ilyen. :D
2020. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

# 4

Egyszer kaszáltam(kézi kaszával) a magas fűben nem vettem észre a békát s véletlen megvágtam.Olyan súlyos sérülést szenvedett,hogy bizonyára nem élte volna túl.Ezért kegyelemből agyonszúrtam a kaszával.

2020. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki mástól fél, vagy éppen mást tart visszataszítónak. Személyes véleményem szerint a békák nagyon aranyosak, viszont ahogy az első hozzászóló említette, én meg a darazsaktól rettegek (meg úgy minden rovartól, ami képes csípni, szúrni, marni, harapni). De hogy a kérdésedre is válaszoljak, van egy barátnőm, aki szintén viszolyog tőlük, szóval nyugodj meg, nem vagy egyedül a problémáddal. ;)


16/L

2020. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem, szedintem rettentően cukik. A kertben én a fülbemászótól meg a keresztespókoktól félek, minden más jöhet.
2020. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

En nem, de van munkatarsam akit megvicceltek, es egy sutis dobozba beletettek egy varangyos bekat.

Miutan szembeugrott a dobozbol, szegeny fel orat minimum nem tudott megszollalni.

2020. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is imádom a békákat, egész kiskoromtól kezdve:D Szeretem megfogni őket, meg hagyni, hogy rám ugráljanak, főleg arcon tök jó érzés a nyálkás mirigyes kis teste:P
2020. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is undorodok tőlük sajnos, bár a picik azok nagyon cukik. :D

És én is "félve" közlekedek este, mert nem akarok rájuk lépni, egyrészt mert szörnyű érzés, másrészt meg mert sajnálom őket.

2020. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!